10 заповідей Януша Корчака для батьків
Януш Корчак – видатний польський педагог, письменник, лікар і громадський діяч, який відмовився врятувати своє життя тричі заради дітей.
Санки з літа готуйте. Підйомник.
В момент коли Вам ставлять діагноз "Розсіяний склероз" швидше за все, Вам десь 25 років, Пишу саме про цю хворобу, але думаю під неї можливо підігнати будь-яке хронічне захворювання. Ви повинні розуміти, назад дороги вже не існує.
Момент цветенья

Завяли лепестки созревших роз,
Но память сохранит момент цветенья.
Не помнишь ты любовных грёз,
И смысла нет просить прощенья.

Противопролежнева подушка
Коли я зрозумів, що більше ходити не буду, гостро постало питання комфортно сидіти. Спочатку,  міг сидіти просто на сидінні коляски, трохи пізніше коли м'язи сідниць почали
Летів спішив...

Летів спішив і гнався все життя,
100 діл хотів зробить відразу.
Не залишав, на завтра, жодних справ
Локомотивом, йшов у майбуття, вантажним.

У мене закінчилися друзі
Друзі є тоді, як ти є корисним, а інакше, який з тебе толк. Ситуація мене дивувала. Я, завжди, з усіма мав приятельські стосунки.
Отоларинголо́гия
Десь з рік мучився з закладанняв носа і вух. Поділився з лікаркою проблемою.
Окремий вихід з квартири (пандус)
Був час коли я вже навіть і не мріяв вільно виїзжати надвір, коли забажаю. Перші пів-року я пролежав в "комі" на полу, перед
Так сумно, що хочеться курити.
Почав палити, десь років в 13. В піонерському таборі. Балувався. В 14 років, мав вже стійку залежність поїхав в інше місто навчатись.
Алкоголь. Що пити і скільки.
Що пити? Кожен обирає сам. На що вистачить грошей і здоров'я. Як на мене, то алкоголь повинен бути дорогий і смачний. Ну як, дорогий?
РС. Водіння автомобіля.
Розсіяний склероз водіння автомобіля-це одна з важливих тем сучасного суспільства. В даний час важко уявити наш світ без транспорту. Автомобіль раніше називали розкішшю, потім нормою
Мої Startups
В далекому 2003 році, я вирішив, для себе, що більше не буду працювати. Ніколи. На когось.
Автомийка, магазин і таксі
В нас із дружиною,народилась  донька. Для нас це було щастя. Ми самі її ростили і допомоги чекати було нізвідки, та і допомога була не дуже потрібна.
RemZona Рокитне
В 2011 році, я опинився в скрутних життєвих обставинах. Буду просто називати проблеми, а Ви фантазуйте. Сміливіше. І множте на 5.  Поїхали:
Почуття до дружини
.Не буду змішувати кохання і пристрасть. Без цього, звичайно ніяк, але все ж, буду говорити про кохання, як про почуття.
Діти
..Завжди казав, кажу і буду казати: "Дітей не треба виховувати, дітей треба любити."
Спастика, депресії, сон.
Спастика в м'язах ніг та спини, М’язи скорочувались, рухати ногами було майже неможливо. Один раз в день, робив собі інєкцію «мідокалму» Приблизно на 3-й, 4-й рік хвороби, вдень спастичність загострювалась, ввечері – відступала.
Сідниці. Як вберегтися від пролежнів.
Мене, наздогнала ця участь на шостому році сидіння в інв. колясці. Чи можна було запобігти цьому? Можна, але я не знав як, та і взагалі, не знав, що це. Буду наводити дати, щоб було зрозуміло хронологію подій. Пишу цю методичку 3 вересня 2018 року.
Останній рубіж
3 вересня 2018 рік, я вийшов на фінальну пряму. Не знаю, як довго я на ній втримаюсь, час покаже. Сьогодні був МСЕК і мені присвоїли підгрупу А, першої групи інвалідності. Довічно. Що це означає? Все, приїхали, далі - тільки смерть.
GlassOuse - комп'ютерна мишка для паралізованих і людей в яких немає рук.
2016 року, десь в листопаді, я зрозумів, мої руки більше не будуть працювати. Що для мене це означало? Я більше не зможу працювати за ноутбуком. Це був мій вихід в світ,
1 2 »