Step 3: Place this code wherever you want the plugin to appear on your page.


280

Переглядів

Алкоголь. Що пити і скільки.

Що пити? Кожен обирає сам. На що вистачить грошей і здоров'я. Як на мене, то алкоголь повинен бути дорогий і смачний. Ну як, дорогий? Не самогон і не дешевий спирт розведений водою. Для мене пів-літрова пляшка за 150 грн. це вже не дешево. Я розумію, дехто посміється,  але у мене такі мірки.

Самогон виключаю зовсім і без ваганнь. Подобається хороший коньяк і віскі. так, як п'ю я дуже рідко, то пляшки вистачає дуже надовго. Смачно і без плачевних наслідків. Норма, 100-150 граммів. Більше, будуть наслідки, Але про наслідки в інших статтях. Спитаєте, чи можна. Звичайно, ні. Алкоголь в будь-яких дозах - це отрута. Але, іноді дуже хочеться розслабитись. З горілкою  все так  само.

Ще є дуже непоганий варіант купляти 2-х літровий тетрапак популярних видів спиртних напоїв. Опробувано. Ось у цьому магазині 

Я все думав, як у американських фільмах п'ють і не закушують. Це саме той варіант.

Я зрозумів, це краще, з усього, що я пив раніше. Ну, отаке в мене відношення до алкоголю.Тож , Ви обирайте самі. 

GlassOuse Assistive Device


Написане вище, ні в якому випадку, не є інструкцією. На час написання, я хворію 12 років, найтяжчою формою розсіяного склерозу. На теренах інтернету, безліч інформації, про те, що це за хвороба, як її діагностувати. Але, майже нічого немає про те, як з цим жити, як бути в побуті.  Врешті-решт, як бути з туалетом і помитися. Що можна їсти, а чого краще уникати, чи можна вживати алкоголь і скільки. Як покинути палити. Як залишитись потрібним суспільству і як не стати обузою для сім’ї.
 
Десь так.
Коментуйте, задавайте питання. це буде найкраща винагорода за проведену мною роботу.

 


Рейтинг: 5.0 из 5
Коментарі
avatar