1530

Переглядів

Чистота носа і вух

 - Здавалося б, про що тут писати. Повірте, тут цілий розділ потрібно виділять, якщо з подробицями. Все легко, коли можеш видути все, а потім вмитися. Але будемо говорити, про те, чого у Вас вже немає. Стійкої постави і слухняних рук. А проблема актуальна щодня і не один раз. Вже немає змоги засунути палець в ніс і поковирятися. Покладати це діло на домашніх? Так, швидше за все, Ви отримаєте бажане, а може і не отримаєте, але подумайте, чистити носа комусь, це як мінімум, неприємно. 

 - Який вихід? Як римати носа в чистоті. Є така річ, яка називається тример. З її допомогою, видаляється зайва рослинність з носа, вух. А значить, не буде затримуватись пил. Можна навести лад з неслухняними бровами.

На це все не звертаєш уваги, доки ці речі не починають приносити страшенний дискомфорт. До цього не можливо звикнути. 

Виникає питання. Де на це все взяти грошей. Резонно. Так я і не кажу, що все потрібно купляти в одну мить. Поступово. Роками.  Ви ж не думаєте, що вже завтра помрете. Чи ви думаєте, що вас "мине чаша сія." Ні, не мине. Налаштовуємо себе на мажорний лад. Добре, тепер ми знаємо, що робити.

Та, як бути поки немає триммера, а помити носа самотужки, вже немає можливості. Купуємо пачку одноразових серветок, просим когось, щоб накрутили їх валиками, товщина експериментально, і цим засобом, з чієюсь допомогою, обходимось. От і буде стимул.

"Шлях осилить той, хто йде".

Десь так само із вухами. Одного разу, виникла в мене проблема. Потрібно було з'їздити до стоматолога. Мій хороший знайомий, Сергій, а по сумісництву сусід, через поверх. Людина - велет, згусток доброти і співчуття, переносив мене в авто і випадково прижав вухо. І я на нього оглух. Десь місяць я на нього не чув, чекав, що попустить. Не попустило, але я вже наче й звик. Та мені порадили визвати на дом ЛОРа. Я й не здогадувався, що будь-якого лікаря можна на-дом визвати. Прийшов лікар, промив вухо, я двічі прозрів. По-перше, як я гарно став чути, а по-друге, що випало з мого вуха. 

Ще з'явилася з часом одна проблема. Часто, ні не часто, постійно стало закладати ніс і вуха. Порадився з своєю лікаркою, вона мені пояснила, що ця проблема відома їй. І не виліковна. Нафтизин, нокспрей на постійні основі поселилися в моїй аптечці. Спасли, так би мовити, ситуацію. Нафтизин, через 4-и години, Нокспрей-раз в шість годин. В день 1 раз і раз перед сном. Щоб спокійно спати і не хропіти.

GlassOuse Assistive Device
Написане вище, ні в якому випадку, не є інструкцією. На час написання, я хворію 12 років, найтяжчою формою розсіяного склерозу. На теренах інтернету, безліч інформації, про те, що це за хвороба, як її діагностувати. Але, майже нічого немає про те, як з цим жити, як бути в побуті. Врешті-решт, як бути з туалетом і помитися. Що можна їсти, а чого краще уникати, чи можна вживати алкоголь і скільки. Як покинути палити. Як залишитись потрібним суспільству і як не стати обузою для сім’ї.

 


Рейтинг: 5.0 из 5