Step 3: Place this code wherever you want the plugin to appear on your page.


263

Переглядів

Діти

.Завжди казав, кажу і буду казати: "Дітей не треба виховувати, дітей треба любити."


Виховувати треба себе. А діти, все одно, будуть наслідувати нас. Модель поведінки в суспільстві, це відбиття того, що ми бачили навколо, в сім'ї, де ми росли. От і наші діти будуть перебирати на себе те, що бачать в своїх батьків. Якщо ми, наприклад, будемо за столом себе поводити, як свині, то годі сподіватися, що діти будуть їсти ножем з виделкою.

Якщо, будете брехати й викручуватися, то не чекайте одкровень з боку дітей. Просто запам'ятайте, діти, це дзеркало наших душ. Ловіть кожен подих Ваших дітей, Говоріть з ними, цікавтеся щиро їх життям. Пропустите якийсь момент, назад вже не повернете. Відмахнетеся від дитини, мов, що ти там розумієш, і все... Ви втратили момент, коли ще можна щось пояснити, навчити. І іншого разу може і не бути. Кілька разів так зробите і дитина перестане в Вас запитувати. Чому? А який сенс.

Не питайте: В кого воно таке вперте, чи дурне. Це ж ясно, як божий день. У Вас.


В мене в сім'ї є правило. Ми не брешемо. Геть, зовсім. Ніколи. Так простіше жити. Не треба нічого вигадувати. Чесність дає нам свободу називати речі своїми іменами. Звільняється маса вільного часу.
Не завжди так було. Але результат такий. Що призвело до таких кардинальних рішень, розповідати не буду. Все одно, у Вас буде по-іншому.

Це результат великої, невпинної, продуманої праці. Це результат багатьох скандалів, сотень годин роздумів, тонни прочитаної літератури. І врешті-решт, чималої кількості приємних посиденьок з дружиною за бокалом вина.

Сім'я - це не тільки діти, це ще й Ваша половинка. Будь-що б Ви не робили, не забувайте про інтереси всіх учасників. Не думайте, що думка дітей не сама важлива, бо й вони забуватимуть про Вас подумати. Відчуєте, обов'язково. Але не кладіть своє життя і життя своєї половинки на жертовник дитині, виростите егоїста. Будьте розсудливі, будьте великодушні, будьте справедливі, шукайте правильні слова. Плоди своїх старань не змусять себе довго чекати.

 


Text.ru - 100.00%


Рейтинг: 5.0 из 5
Коментарі
avatar