786

Переглядів

GlassOuse PRO – високотехнологічна комп'ютерна мишка,

Друзі, потребую вашої уваги та підтримки.

Можливо ви вже знаєте з чим зіткнувся я у своєму житті – мені 43 роки, а маю параліч – розсіяний склероз вже 18 років. П’ятий рік у мене 1- а група інвалідності, категорія А – по типу,  все друже, ти вже приїхав, вилазь – це твоя кінцева...

 

Та мова тут не про це, вірніше, не тільки про це. Приділіть мені 10 хвилин часу та я постараюся розкрити суть проблеми.


Моя високотехнологічна комп’ютерна мишка, яка замінює мені руки, доживає своє життя. Ну, не хочуть китайські інженери, робити надійними свої ґаджети. Допускаю, що, навіть навмисно.

Як би обережно я нею не користувався  (вона висить на носі та вухах, як звичайні окуляри), – пластиковий корпус лопається у випадкових місцях, неначе, він стомився тримати таку форму і його розриває з середини, від якоїсь внутрішньої напруги.

 

Кожного разу шукаю хто мені це склеїть. А після склейки, й до того не ідеальний корпус - почав давити й натирати у всіх дотичних місцях, аж до синців і ран. Хто носить окуляри, той знає про що йде мова.

Проводки та елементи відпаюються, кнопки розсипаються. Знову експерименти, знову танці з бубном.

 

Строк служби цього ґаджета (мишки) – 2 роки +/-.  Хоча проблеми різного роду починаються вже за пів року. Є гарантія - 1 рік (вислали новий корпус), поки посилка йшла, гарантія закінчилася, пересипали в новий – дужка лопнула через 4 дні, можливо тому, що голови азійців менші ніж в європейців. Я б то щось придумав, чи новий корпус сконструював, чи цей, що є вдосконалив й укріпив, але ж як? руки то не працюють. Стомився вже я від свого стану, а тут ще ця мишка – живу в страху та очікуванні незворотного. Рано чи пізно цей день прийде, що тоді робити я не знаю. Хотілося б мати якусь альтернативу, або запасний варіант, та нічого подібного, в мережі, я не знайшов.


Тому доводиться бути в тренді – хтось без нового айфона не може, а мені без нової мишки – гайки. Ціна майже однакова. Без неї перспектива сумна – лежати й дивитися у стелю. Якщо чесно, то я вже так надивився, за останні роки, що край –  до оскоми. Ну, а що я зроблю – РС не лікується ніде у світі й поскаржитися немає на кого.


Що я можу робити з допомогою цього гаджету. Ну, наприклад, сайт, на якому ви зараз читаєте цю публікацію, був зроблений мною від початку й до цього моменту. Якось може зніму відео, чи зроблю стрім свого звичайного дня.

Фотошоп – мені вже складно уявити свій день, без використання цієї програми. Одна кнопка мишки, віртуальна клавіатура й маленька програмка, що симулює праву кнопку мишки та відкриває контекстне меню.


Є ще одна складність – через те, що я вже років з 20, день в день проводжу за комп'ютером, то мій зір, останнім часом погіршився, а можливо й це наслідки хвороби – вже розумію, потрібні окуляри. Стара мишка унеможливлює їх використання, тому, що вона займає місце на моєму носі. Зверніть увагу на той факт, що самотужки я не можу ні зняти, ні одягнути ці пристрої. Мій стан змушує мене, думати й прораховувати все наперед. Це одна з причин, чому я це тут пишу.

Кожну версію мишки, виробник вдосконалює, але, все одно – то, не то.

І от, нарешті, з'являється на світ, безпрецедентно нова версія ґаджета, яка має принципово інший спосіб кріплення та абсолютно інший функціонал. У цій версії, враховані та усунуті всі відомі мені недоліки з попередніх версій.

В цій версії – зіниці очей і міміка лиця відстежуються вебкамерою й курсор рухається туди, куди дивляться мої очі. Тобто, крутити головою, вже не потрібно.  Це нова технологія, тому й вартує таких грошей. Я ніде не дінуся, від такої участі в не далекій перспективі. Тож, завчасно б'ю у всі дзвони, поки ще можу.

А ще, тепер, до цієї версії мишки, можна під'єднати відразу три пристрої – ноутбук, смартфон (про що я тільки мрію) і, скажімо телевізор, чи графічний планшет. І це чудово, як на мене, бо 24/7 ніхто не в змозі бути моїми руками.

Саме в такому режимі, я, експлуатую цю мишку. Такий стиль життя я напрацював собі й, в принципі, він мене влаштовує, аби не ці проблеми з нею.

Не маловажний фактор те, що є можливість легко перемикатися між пристроями зручним способом, наприклад, кліпанням лівого чи правого ока – ці опції налаштовуються під можливості користувача.

Цей момент для мене дуже важливий, от уявіть лише - я працюючи в мережі, обов'язково стикаюся з необхідністю  ввести смс, що прийшла на мій телефон. Все, робота зупинилася, до тих пір, як хтось з'явиться поряд і прочитає його мені. Це забирає скільки нервів і часу, що годі й розказати.


Наладив мінібізнес – дизайн та виготовлення поліграфії, хоч замовлень небагато, та все ж допомога до пенсії у 2500 грн. З цього й живу.

Фотошоп – моє все. Ця миша – це не питання комфорту – вона моя життєва необхідність. Кожного разу, коли надіваю ту, що в мене зараз є, кажу собі подумки: «Боже, аби вона сьогодні не зламалася», адже, ноутбук і ця мишка – це єдине моє вікно у світ й засіб комунікації з ним.

Фейсбук без цієї мишки, теж стане мені недоступний, а як же мені жити без вас. 

А ви? – я ж розумію, ви також звикли, що я завжди присутній у вашій стрічці. Понад 10 років я трудився, щоб кожен з вас, зміг знайти той контент на моїй сторінці, який йому до вподоби.

Допоможіть мені, будь ласка, хто може, закиньте на мою картку, будь-яку, максимально ненапряжну для вас суму. 

Буду вдячний кожному за доброту і розуміння.

Зробіть обов'язково репост (синя кнопка "поділитися" внизу сторінки), або зверху по центру - це дуже важливо –  щоб цю, мою історію побачили якомога більше людей й коротенький коментар —  на мою підтримку та для розуміння, що збір актуальний.

А якщо зробите донат, репост ще й коментар, то це найкращий варіант для мене, моя безмежна вдячність вам і + 100 у вашу карму від всесвіту.

Прошу всіх небайдужих, кому до вподоби моя творчість й контент на моїй сторінці, не залиште мене за бортом соціального життя, а я віддячу вам хорошим настроєм і цікавим вмістом у стрічці ФБ.

Потрібно  1899$. Або 72000 грн за комплект з необхідними мені аксесуарами. Для мене це космічна сума, розраховувати можу лише на вас.

Всі ціни на гаджети та компоненти тут

GlassOuse PRO

в розділі магазин.

Цього комплекту має мені вистачити до кінця мого життя.

Картка ПриватБанку

5168 7573 8396 5664

Біляков Ярослав Миколайович.

Для тих, хто зараз за кордоном – ви можете поповнити мій телефон

+38 096 222 30 44


Літом вже зібрав більш як 5% від потрібної суми.

ДЯКУЮ всім хто долучився і бере участь в цьому процесі: як донатом, так і репостом!


Рейтинг: 5.0 из 5