400

Переглядів

Гоління станок vs електробритва

Все життя голився станками. Які тільки не пробував, і одноразові, і Gillette - від найдорожчих до найдешевших. Все було класно, доки голився сам. Я вже й не пригадаю, як давно сам робити цього не можу і це робить дружина. 

Зачасту процес був неприємний і складний. Коли голишся сам, відчуваєш силу натиску, необххідну кількість проведень станком по проблемних місцях. Чоловіки мене зрозуміють.

Дивився ТБ і в рекламі побачив її  PHILIPS Shaver Series 3000

  

Бомбезний гаджет, як для сухого так і для вологого гоління. Герметична - можна мочити і мити під проточною водою. Акамулятор, який заряджється за годину і скільки разів можна поголитися ще не знаю. Мабуть на тиждень вистачить. Ножі, які самі заточуються. І ще, щетина на другий і третій день не колеться. 

Ціна в ROZETKA. можливо комусь здасться задорого, але воно того варте. Ви тільки почитайте характиристики і відгуки - вони правдиві. Якщо вас втомило гоління станком, то це ваш варіант. Електробритвою PHILIPS Shaver Series 3000, ви можете  поголитися в автомобілі в пробці або по дорозі на роботу.

Маю позитивний досвід користування PHILIPS. Бездротова машинка для стрижки волосся. Років 8, жодних нарікань. Навіть акамулятор не втратив своєї працездатності. Заряджаю раз в 3-4 місяці. Тому мій вибір був логічним. 

Попередження: не кладіть бритву сушити з відкритою головкою, в доступному місці. Обов'язково хтось зачепить. 


Поділіться в соц. мережах. 

 


Групи в соц. мережах:

 

 


Рейтинг: 0.0 из 5