868

Переглядів

WARNING!!! Потрібна саме твоя допомога.

Пройшло вже 1,5 року, з того часу, як ви, мої друзі та знайомі у фейсбуці, врятували мене від інформаційного голоду і повної ізоляції від навколишнього світу. Ваша участь й доброта, дозволила мені залишатися on-line з вами й всім світом. Відразу попрошу набратися терпіння і дочитати до кінця цю публікацію, бо саме для того я її й писав. Мені надважливо донести вам мою історію.

Річ у тому, що моє тіло паралізоване  розсіяний склероз, він всякий буває, він багатогранний, як діамант. Моя грань, нажаль, найгостріша.

Та з ґаджетом, про який йде мова у цій публікації, я вільно можу користуватися будь-яким електронним пристроєм. Завдяки чому, я, в умовах карантину і війни, сяк-так, міг не тільки працювати я дизайнер поліграфії, а ще й з усіх сил, намагався відірвати вас гумором, мемами й історіями, від тягот війни. А ще, надавати вам актуальну і перевірену інформацію про стан речей на фронтах, та й в країні, в цілому. Ґаджет, який я придбав коштом ваших пожертв, 1,5 року тому, за цей період, зламався двічі  це лише по корпусу, при тому, що я дуже обережний користувач - корпус просто лопнув: і якщо, перший раз – був гарантійним випадком і виробник вислав мені новий корпус. А доки він їхав (близько місяця), підібрали клей (бо супер клей і подібні йому, не клеїли), вдалося полагодити мишку.

 

То другий раз, вже новий корпус, зробив те саме, тільки з іншого боку – довелося повторити процедуру. Наскільки він виявиться надійним, ще не знаю.

Але, це ще не все, ламалися кнопки, силіконовий чохол на кнопку, пропускав вологу і ще багато дрібних неполадок змушували постійно тримати в голові, ненадійність пристрою.

Одним словом – китайське г***о, та альтернатив у світі немає, нажаль, я з 2016 року, постійно моніторю цю сферу.

 

 Були б руки робочі, то, звичайно, я б щось сам зробив, а так, все було сумно. Але, мої пальці, навіть, не ворушаться. На щастя, випадково, познайомився з чоловіком, що має прямі руки та кмітливість. Я пояснив, а він на льоту зрозумів, що мені потрібно.

Ось такі раціоналізаторські доробки довелося вигадувати. Я не можу сказати, що тепер він став зручним на 100%. Ні, але, хоча б надійнішим. 

А якщо зважити на те, що я користуюся гаджетом 24/7/365, то уявіть рівень стресу, який я змушений терпіти.

 

Але, з усім тим, китайські друзі, були спритні й дуже швидко відреагували на мої скарги та поради. Я їм склав цілу методичку недоліків цього ґаджета та методи їх усунення, із фото та схемами й вони випустили нову версію GlassOuse, в якій враховано, більшість моїх хейтів. Я користуюся їх продуктами з 2016 року. І ось їхня нова розробка.

 

 

Я дуже радий цьому, але, знову ця розкіш не досяжна мені, я знову змушений просити допомоги у вас, мої друзі на ФБ та й просто випадкових прохожих. Не вважайте за зухвалість. Знову, як і минулого разу, ціна питання – 8,20 грн на кожного з моїх 5000 друзів. Знову питання не про суму, а про участь. Зрозуміло, що не кожен з друзів побачить цей, мій допис, тому прошу, по можливості, задонатьте підйомну для вас суму, мені на картку. Не думайте, що ваші 50 чи 100 гривень, не зроблять погоди. Саме вони й створять сприятливий клімат для можливості придбання цього ґаджету. Потрібно зібрати 1120$, або 41000 грн. На секундочку, моя пенсія по інвалідності - 2500 грн. Арифметику ви розумієте  16,4 місяця не їсти, не купляти ліки і т. п. Сподіваюся лише на вас, бо інших варіантів у мене немає.

Картка Приват Банку

5168 7573 8396 5664

Біляков Я.М.

або поповніть мій телефон

096 222 30 44

якщо ви за кордоном

В новій версії ґаджета, виробник обіцяє корпус із нового, гнучкого та міцного матеріалу, й принципово новий спосіб його кріплення і використання. Та це ще не головне, нова версія має змогу підключатися одночасно до трьох пристроїв, тобто – ноутбук, телефон (який мені до цього був недосяжний) та ще будь-який пристрій (планшет, телевізор і т.п.) й легко перемикатися між ними. Це ще не вся цінність цього пристрою – з його допомогою, можна управляти курсором миші без рухів головою. А спостерігаючи за перебігом і розвитком моєї хвороби, я розумію з чим зіткнуся в недалекому майбутньому і саме цей гаджет, як-то кажуть, буде, як знахідка. Адже, дуже ймовірно, що довгий час, в кінці мого життя, мені доведеться лежати нерухомо й втикати у стелю чи екран ноутбука, без змоги фізично вплинути на те, що відбувається навколо мене.

Думаю, я достатньо вам розповів жахів з моїх реалій, тепер, черга за вами. Ви можете закрити цю публікацію і перейти знову на мою сторінку у ФБ, там, я публікую, веселіший контент, для ВАС.

Отак я виглядаю на цей час

.

Поширюйте цей допис у своїх життєписах, бо чим більша кількість людей прочитає його, тим швидше, я отримаю можливість, спокійно дивитися в завтрашній день.

ВСІМ ДОБРА.


Рейтинг: 0.0 из 5