724

Переглядів

Ювілей моєї трагедії

У мене сьогодні ювілей, 10 років з моменту, коли моє життя обмежилось стінами моєї квартири. Я втратив можливість ходити, разом з цим вести звичайний стиль життя, звичний для більшості людей. 22 травня 2011 р .  Ця  дата розрізала моє життя навпіл до і після. Рік я був "в комі" як казала моя дружина Олеся. Ні, ні - це  не означає що я був без свідомоті, Просто я не знав, як жити далі. Дуже багато курив і думав, чим  заробляти на  життя. Що я тільки не передумав, Перечитав сотні способів, як заробляти вдома, та всі вони були якісь банальні і недолугі. Заробітки копійчані, при майже максимальному  затраченому часу. Інтернет тоді був дорогим задоволенням. Роби що вмієш, з тим що маєш, там де ти є. Ця фраза засіла і не йшла мені з голови. перебирав всі варіанти


Ще в 2003 р. я займався ремонтом комп'ютерної техніки, мені була ця справа до душі. І бухгалтерські послуги - в цій сфері, працювали у мене одна, або по необхідності, дві дівчини Офіс був в самому центрі. вигідне розташування. 

Перебрав старенький комп'ютер, передивився всі диски з ПЗ і зрозумів, цим я буду займатися надалі. План розвитку і стратегія, дозрівала в моїй голові. Було чимало перепон, але, я вже діяв. Все, що буду писати далі, множте на 10.

Я вже тоді пересувався сидячи на полу. Передусім, я дістав інв. візок. Справа пішла веселіше. І ім'я дав своєму підприємству Ремзона Рокитне з адресою в ітернеті remrok.com.ua


Квартира моя біля дороги, дуже хороше розташування для будь-якої діяльності. Тут буду лаконічним, і  опущу подробиці за 2 роки. Зробив окремий вхід з квартири, облаштував пандус, щоб була можливість мені  виїхати не вулицю, а клієнтам можливість потрапити до мене. Переобладнав одну з кімнат під офіс і почав рекламувати свій сервіс по ремонту комп. техніки. Реклама розповсюджувалась сотнями, стоп - ні, тисячами екземплярів. Візитки, флаєри, оголошення на стовпах, банер на центральній перукарні і біля офісу, над дорогою, Вся поліграфія робилася мною у фотошопі і друкувалася спочату на принтері, а пізніше, у найбільшій типографії Україні. Доречі, з часом, я отримав чималу знижку назавжди і перетворивце діло у ще одну послугу свого бізнесу. Грошей катастрофічно не вистачало ні на що. Тому радів будь-якій можливісті заробити і зекономити.


Освоїв професію  веб-дизайнера і створив свій перший сайт і справа пішла веселіше. По-ходу справи освоїв навики спеца по рекламі. Ну от так, все що потрібно було самому, те з часом, ставало частинкою мого невеличкого бізнесу.  Звичайно, це просто написати, але довго набувалося, роки пройшли. Ще й зараз вчуся і експерементую. Це не подія, а невпинний процес.

Без підтримки моєї дружини, мені було б в рази важче. Але я вижив, Переконав Олесю покинути свою роботу і зосередитися на розвитку своєї справи. Праця на когось, її виснажувала. Я хотів, щоб її робота, була в задоволення. Робота повинна бути творчою, щоб не вигоріти. На той момент я отримав гроші за перші 2 сайти + ремонти комп'ютерів. Вже відпали сумніви про стабільність. Дохід за місяць дорівнював двом її зарплатам, Зарплатам, які забирали здоров'я. Та й було ще дещо, потреба без розвитку і перспектив, виконувати з дня в день механічні дії, заганяло мене в депресію. Тяжко було повірити в себе, а переконати когось в свою ідею, було в рази  складніше. Страх, що їсти завтра, чим годувати дитину. І хоч моя справа не дає зверх прибутків, але дає змогу сміливо дивитися в майбутнє.  Та що тільки означає бути вільним від обов'язків і вирішувати самому, що і як робити. За три робочі роки стажу, я змінив 4 роботи. Не тому, що я ледар, чи не комунікабельний, просто мені було не цікаво.


В моєму житті з'явився фейсбук, тепер я міг не тільки працювати, а одночасно і розважитись, постиш різні цікаві речі, робиш дописи, а в цей час реклама вже працює. З ФБ життя пішло в іншому темпі. На моєму сайті, я описав кожну послугу, що пропонував клієнтам і тепер, одним кліком миші, поширював інформацію про цю послугу. Розібрався як працює Гугл і його сервіси і тепер коли в пошуковику вводиш "ремонт комп'ютерів Рокитне" чи "зробити ксерокапію Рокитне" і т.д. на першому місці викидає мою компанію. Постійно щось вигадую, щось вдосконалюю, розвиваюсь одним словом.  Про інші  деталі мого життя, читайте в моєму блозі. Сорянчик за можливі помилки в текстах. Я не письменник.

Дуже хочу знати вашу думку на рахунок написаного, Навіщо це писав? Ну, мабуть тому, що можу. Напишіть короткий коментар,буду вдячний.

Коментарі з facebook


Рейтинг: 5.0 из 5