Step 3: Place this code wherever you want the plugin to appear on your page.


292

Переглядів

Об'єм рухів - що це.

Довго, довго оминав цю тему. Але добрався і до неї.

У моєму випадку параліч м'язів, приходить поступово, протягом вже 13 років. Спочатку була просто слабкість в м'язах. Помічав, що для будь-якого руху кінцівками, потрібно було їх бачити.

І говорити, власне, особливо не має про що. 

 Які б навантаження Ви м'язам своїм не давали, з розсіяним склерозом Ви приречені на параліч. І терміни коли це прийде, не залежать від навантаженнь. Це в мозку і в спинному мозку. Ні, Ви звичайно можете знущатись з себе, плекати надії, що у Вас все буде інакше. Не буде. Можете відтермінувати це не надовго - не пийте ніяких таблеток по-типу "Баклофен" "Мідокалм" і антидепресантів теж. Всього того, що дозволяє Вам жити більш-менш комфортно і без болю. Я жив без них, бо незнав як буде з ними. Я більше не хочу жити без них, навіть, якщо плата за це - змога рухатись. От так. Детальніше про це-далі.

Краще слідкуйте за вчасністю планових лікуваннь, позбавте себе шкідливих, дорогих звичок. Слідкуйте за харчуванням. Врешті-решт навчіться слухати і чути свій організм. Це принесе вашому організму більше користі.

Пізніше, вже десь на шостому році хвороби, почалася безпереривна спастичність м'язів. Додавалось відчуття в ногах, неначе, вони були замотані в целофан, дуже туго. Я шукав спосіб позбавитись цих проблем. Що тільки не пробував. Медикаментозне лікування - консультації, поради та рекомендації ведучих світил відчизняної неврології. Полегшення було, але на короткий термін. На препарати організм відповідав швидким, стійким звиканням.

Не знаю чому, але ніхто і ніколи, не згадував про "Баклофен"  Це рецептурний препарат і його дози та прийом повинен контролюватись лікарем. Цей препарат в сукупності з "Амітриптиліном" - теж рецептурний, подарували мені життя без болю і дискомфорту. Дози підбирав експерементально, сам. Необхідний мінімум - збільшувати до досягнення комфорту і дозволений максимум, але не більше, як дозволено в інструкції. Експерементуйте протягом тривалого часу - місяць, два, або й більше. Слухайте свій організм. Обов'язково прочитайте інструкції і переконайтесь, що все правильно зрозуміли..

Тепер повернемся до наших "баранів". Об'єм рухів. Що це і з чим його їдять. Я не міг зрозуміти, поки безповоротно не втратив час. З вище написаним, хотілось тільки одного, щоб заснути і хоча б годину відпочити від цих відчуттів. Препарати тримали мої м'язи в розслабленому вигляді.. Це не було проблемою, перші 2-3 роки, але, потім я зрозумів - мої м'язи атрофовані. Безповоротно. Відмінити прийом препаратів можна, але, що зміниться. Відтягну неминуче, Подарую собі ще трохи часу, який проживу з болем і в дискомфорті. Навіщо?

Разом із прийомом будь-яких розслабляючих ліків-міорелаксантів,  потрібно розробити комплекс фізичних навантажень і робити їх щодня. Ситуацію це змінить, але не суттєво і не на довго. 

Втрачені дні не зможете повернути і змінити щось надовго, не вдасться.

GlassOuse Assistive Device


Сподобалась моя історія? Поділіться в соц. мережах. Дякую.


Написане вище, ні в якому випадку, не є інструкцією. На час написання, я хворію 12 років, найтяжчою формою розсіяного склерозу. На теренах інтернету, безліч інформації, про те, що це за хвороба, як її діагностувати. Але, майже нічого немає про те, як з цим жити, як бути в побуті. Врешті-решт, як бути з туалетом і помитися. Що можна їсти, а чого краще уникати, чи можна вживати алкоголь і скільки. Як покинути палити. Як залишитись потрібним суспільству і як не стати обузою для сім’ї.
Десь так.
Коментуйте, задавайте питання
, обов'язково діліться в соцмережах. це буде найкраща винагорода за проведену мною роботу.


Рейтинг: 0.0 из 5
Коментарі
avatar