2345

Переглядів

Отоларинголо́гия

Десь з рік мучився з закладанням носа і вух. Поділився з лікаркою проблемою. Сказала що це наслідки сидячого способу життя. З цим нічого не вдієш. Дискомфорт від цієї проблеми був неймовірний. В кожного колись закладало вуха, Кожен розуміє про що йде мова. А тепер уявіть собі, що таке відчуття не полишає Вас ніколи, лише вночі, коли тіло приймає горизонтальне положення. Я змучився ситуація стала критичною. 

Спробував краплі "нафтизин", полегшення прийшло майже миттєво. Дія крапель продовжувалась 4 години, пляшечки вистачало на кілька днів. За короткий період, я звик, що моє комфортне життя не можливе без цих крапель. Так, то так, але пересушена носоглотка, починала створювати не менший дискомфорт, ніж закладені вуха. Спробував інші засоби, В кожного із засобів були побічні дії. Зупинився на "нокспреї",

Плюси:

  • зручний дозатор
  • м'яка дія (не дуже висушує епітелій носоглотки)
  • довга дія (до 6 годин)

Единий мінус, дорожчий від подібних засобів в кілька разів.

GlassOuse Assistive Device

Сподобалась моя історія? Поділіться в соц. мережах. Дякую.

Написане вище, ні в якому випадку, не є інструкцією. На час написання, я хворію 12 років, найтяжчою формою розсіяного склерозу. На теренах інтернету, безліч інформації, про те, що це за хвороба, як її діагностувати. Але, майже нічого немає про те, як з цим жити, як бути в побуті. Врешті-решт, як бути з туалетом і помитися. Що можна їсти, а чого краще уникати, чи можна вживати алкоголь і скільки. Як покинути палити. Як залишитись потрібним суспільству і як не стати обузою для сім’ї.

Десь так.
Коментуйте, задавайте питання
, обов'язково діліться в соцмережах. це буде найкраща винагорода за проведену мною роботу.

 


Рейтинг: 5.0 из 5