817

Переглядів

RemZona Рокитне

В 2011 році, я опинився в скрутних життєвих обставинах. Буду просто називати проблеми, а Ви фантазуйте. Сміливіше. І множте на 5. 

Поїхали:

1. Дтп. П'яний підліток, відкритий перелом, кримінальна справа.

2. Розсіяний склероз 6-й рік, стрес, загострення.

3. Купа кредитів, післякризова країна, колектори, знову суди.

4. Авто з штрафмайданчика забрали колектори, безгрошів'я.

5. Дружина дуже, вже стомилася, донька йтиме до школи.

6. Я вже рік не був надворі.

Все. Стоп. Достатньо.

Я вже ніколи не зведусь на ноги. Усвідомлення і прийняття цього факту, дозволило мені, буквально за місяць, переосмислити ситуацію, в якій я опинився. Я почав діяти. 

Був зібраний, розкиданий на той час, старенький комп'ютер. Навіщо? Я ще не знав, але відчував, треба. Інтернет був тільки мобільний..З часом, з'явився  модем з інтертелекомовським інтернетом.Дорогий і не стабільний. Наприиклад, якийсь відеодрайвер в 250-300 Mb, потрібно було качати цілу добу. Торрент-трекери, тоді вже були, але в них ще нічого не було. Обірвану закачку доводилось починати заново.В подробицях все розказати не зможу. Хронологію точну не згадаю. Протягом кількох наступних років, я навіть незнаю як це назвати, чи то трудився, чи то навчався. Я займався улюбленою справою, створював бізнес, в умовах власної квартири. Купував цю квартиру для сім'ї ще в 2007. В самому центрі, всі значущі місця поряд. Виділили одну з трьох кімнат під офіс, зробили з неї окремий вихід. Вийшов сервісний центр RemZona Рокитне таким, яким нас знає ГУГЛ. Йшов час, на нас, вже самі виходили поставщики комплектуючих і запчастин. Ми обростали інфраструктурою. Все більше і більше людей і компаній хотіли мати з нами бізнес. Люди, які звертались до нас хоч одного разу, вже ніколи не шукали інших майстрів. По їх рекомендаціях приходило ще безліч клієнтів. 

Що я вмів і знав. Не було особливих проблем зібрати і розібрати комп'ютер. Досвід попередніх років не пройшов безслідно. Windows і інше ПЗ, теж без проблем.

Виникало питання, як донести людям інформацію про себе і що я знову в ділі. Бо одне діло, коли в мене був офіс в самому центрі селища і зовсім інше, ситуація, в якій опинився в даний час

Реклама. Платити комусь гроші, яких в мене не було, не хотілось і не моглось. Старенький МФУ Canon, був відмочений і доведений до ладу. Куплений папір, навіть на пачку паперу, доводилось відкладати. Добре хоч чорнила залишились зі старих часів. "Типографія" була готова.

Оголошення друкувалися, клеїлися на стовпи. Як і хто клеїв, вже не пам'ятаю, але точно пам'ятаю, що і дружина, в спеку під 40, їх клеїла у свої вихідні. Розрізав лист А-1 і друкував візитки, тисячами, Моя реклама заполонили весь район. Люди почали приходити до мене додому, приїзджати з сіл. Спробував замовити візитки на сайті однієї з найкращих типографій України. Результат мене вразив. Коротше кажучи, я незабаром, позиціонував, як рекламна агенція з красивою назвою Perfect, маю просто шикарні знижки до цих пір і можу запропонувати, конкурентоспроможні розцінки для своїх клієнтів. Виготовляємо будь-які рекламні матеріали і на цей час. А клієнтам подобається мій не шаблонний підхід до дизайну.

або

 

Додам тільки, що це моє хоббі. Хоббі, яке приносить непоганий дохід і задоволення, та забезпечує основний бізнес, рекламними матеріалами. Для початку вистачало моїх поверхневих знань фотошопу.

Я ніколи не боявся своїх бажань і ніколи не змушував себе робити те, що робити мені не хотілось. Колись, десь я прочитав фразу, яка стала критерієм мого життя. Наріжним каменем моєї сутності. "Знайди собі заняття до душі, і ти, не будеш працювати жодного дня в своєму житті." 

Люди несли техніку, вже масово. Іноді складалось враження, що за останні п'ять років, ніхто і ніде її не ремонтував. На арені почали з'являтись ноутбуки. Спочатку, було трохи лячно їх розбирати, та розуміння того, що дуже швидко на ноутбуки перейдуть всі, не залишало вибору. Я був змушений використовувати кожну нагоду, кожен ноут вивчався дуже ретельно. З часом і досвідом знання систематизувались.

На 2015 рік, вже стало ясно, альтернативи RemZona, немає. Люди часто говорили: "Ну, оце, якщо Ви не зробите, то ми його просто викинемо." І ми з Олесею робили. Але перед тим, як робити, ми визначали рентабельність ремонту. Якщо, ремонт був не рентабельний, то розумну заміну, ми завжди могли запропонувати. Звичайно, були випадки, що й ми розводили руками, та пізніше у нас з'явилось чимало колег в інших містах, до яких можливо було звернутися за консультацією або допомогою. Ну, і Google завжди був готовий прийти на допомогу.

Вже, який рік, займаємося поставками ноутбуків і комп'ютерів з США і Європи. Повністю підготовлена та відтестована техніка, ставала в нагоді людям, що не мали коштів на нову, І дуже часто, ця техніка, мала зовнішній стан, нової. В наших планах, відкриття інтернет магазину комп'ютерної б\в техніки із США та Європи. Якщо все вийде, тут з'явиться посилання. Його я роблю сам. і вже впевнений, в мене все вийде.

Освоїв систему УКОЗ,  Створив свій перший сайт, заняття, я Вам скажу, надзвичайно захопливе. До сьогодні можу залипнути на багато годин, доводячи до путя якийсь модуль..

 Через деякий час, почали з'являтися люди, які хотіли то власний сайт, то інтернет-магазин. Я пояснював їм, самі по собі товари не будуть продаватись, цим потрібно постійно займатися і вкладати постійно чималі кошти. Та їм було байдуже, їм здавалось, що я знаю щось ТАКЕ , і не хочу ділитись. 

Я освоїв ще один вид заробітку, цього разу, свій час продавав дорого. Фізичний стан погіршився. РС прогресував. Стало важче рухати правою рукою. Став учитись тримати мишку лівою рукою.

Я потребував стороннього догляду. Дружина, залишила свою роботу, це було дуже своєчасно. Ми направили всі свої зусилля, на розвиток вже RemZona. Що і як робили? Все і по всякому. Чіткої інструкції немає. І бути не може.

Кожен день ставив задачі, які потрібно було виконати до вечора, бо кожен наступний день приходив з новими.

І не вирішені проблеми, мали тенденцію, обростати новими, подібно снігові кулі, що котиться з гірки.

Не вирішені проблеми, для нас означали втрачені гроші.

Досвід попередніх років, зходив буйним квітом. Старі знання, але вже в сучасних реаліях і вже із сучасною технікою.

Раніше, Олеся не знала в який бік гвинтик крутити, та через деякий час, максимум рік пройшов, ноутбук розбирався і збирався, що АК-47 на ДПЮ. Дружина, швидко переймала мій досвід. Я з задоволенням навчав а вона з задоволенням вивчала хитросплетіння комп'ютерних знань бо це було таки цікаве заняття На даний час, вона не гірше, а в деяких питаннях і краще мене розуміється на тому, з чим працює.

Жовтень 2016 року. Я з жахом усвідомив, мої руки більше не хочуть працювати з комп'ютерною мишкою.

Мозок, гарячково шукав вихід. Особистого секретаря в мене не було. Та й постійно когось парити, не дуже хотілось.

Залишалось дивитись різні ролики на You Tube. І я побачив те, що рятувало мою ситуацію. Вже в березні 2017 року замовили цей пристрій для управління комп'ютером  людям у яких відсутні руки, або не працюють з якихось причин. А в середині квітня я вже вільно міг працювати з комп'ютером. Цей пристрій і екранна клавіатура, дали мені можливість майже повноцінно працювати з комп'ютером.

Поліграфія, створення сайтів - ці два напрямки діяльності, стали для мене і роботою і розвагою. Сервісом комп'ютерів зайнялася Олеся.

Навіщо я це розказую? Думаю, чимало людей стикнулись з подібною проблемою, особливо зараз, коли в нашій країні війна і чимало військових, втратило змогу працювати руками. Та й таких людей, як я вистачає.

GlassOuse Assistive Device

Написане вище, ні в якому випадку, не є інструкцією. На час написання, я хворію 12 років,  розсіяним склерозом. На теренах інтернету, безліч інформації, про те, що це за хвороба, як її діагностувати. Але, майже нічого немає про те, як з цим жити, як бути в побуті.  Врешті-решт, як бути з туалетом і помитися. Що можна їсти, а чого краще уникати, чи можна вживати алкоголь і скільки. Як покинути палити. Як залишитись потрібним суспільству і як не стати обузою для сім’ї. В рокитнянському районі, є 25 хворих з таким діагнозом, а у світі 1 000 000. Це не так і багато. Мабуть, через це способів лікування ще немає.
Десь так.
Коментуйте, задавайте питання. це буде найкраща винагорода за проведену мною роботу.


Рейтинг: 5.0 из 5