Step 3: Place this code wherever you want the plugin to appear on your page.


547

Переглядів

Сідниці. Як вберегтися від пролежнів.

Мене, наздогнала ця участь на шостому році сидіння в інв. колясці. Чи можна було запобігти цьому? Можна, але я не знав як, та і взагалі, не знав, що це. Буду наводити дати, щоб було зрозуміло хронологію подій. Пишу цю методичку 3 вересня 2018 року.

3 серпня 2017 рік, така точність, бо є сімейна подія, тому і запам'ятав. Відчував дискомфорт під сідницями, можна сказати - біль. Зранку 4 серпня почав сідати в коляску, та ледве торкнувся сідницями сидіння, зрозумів, щось не так. Що не так, зрозуміли, як перевернули мене на живіт.

відразу інтернет, читать, стало зрозуміло - це надовго, дуже надовго. Навіть, не знаю, чи варто писати про всі поневіряння і спроби В загальних рисах опишу наші дії. Чому пишу наші, а не мої? Мої з дружиною. Життя показало за 13 років, що ми, таки, єдине ціле.

Як то кажуть: "В болезни и в здравиии". Чи якось так.

 1. Викликав хірурга. Як і думав, захмарний перелік препаратів. Читати вміємо, думати теж – не перший рік хворію. Про те, що лікарі на відкатах у аптек, знаємо не з чуток. Ліки з рецепту мали одинакову діючу речовину і в кілька разів дорожчі, ніж відчизняні аналоги. Майже всі ліки - антибіотики, типу, щось та подіє, дози то, убивчі. Що скаже печінка? То справа десята. Ми ж пролежні лікуємо. Коротше кажучи, рецепт ліг до паперів, що ніколи не побачать кінцевого користувача. Сума за ці препарати доходила чотирьох тисяч. Це для нас чимала сума. А з лікарем попрощались з усмішкою на лиці.
 2. Капуста. Цей овоч, не раз ставав у нагоді. Використовувать його в комплексі з іншими засобами.
 3. Мазь «Вишневського» рятує від різних гнойних процесів організмів. Діюча речовина – ксероформ. Має специфічний, неприємний запах, та вибирати не доводиться.
 4. Ксероформ. Порошок жовтого кольору. Гарно підсушує гнійні рани.
 5.  

Всі препарати копійчані. Якщо і не копійчані, то не шокуючі. 

Всі вищенаведені препарати комбінувались в різних послідовностях і кількостях. Як довго? 8-9 місяців. По дві-три а іноді і 4 перев'язки на день. Будьте готові до того, що більшість часу Вам доведеться лежати. І, можливо, тільки на животі і на боках.

І головна умова успішного лікування. Ваші сідниці, повинні бути абсолютно сухими.

Потім, я знайшов вихід, як не лежати хоч декілька годин в день.

45см х 45смм х 10см

 1. Поролон середньої жорсткості, товщина10 см
 2. Наружня обшивка - шкіра, або замінник, або матерія для оббивки диванів (бажано зробити на блискавці, щоб можна було випрати). До речі, люди, що займаються перетяжкою м'яких меблів, Вам можуть зробити цю річ. 
 3. Візьміть координати в цих людей. Вам ще не раз доведеться звертатися до них. Різні подушечки і подушки під ноги (щоб не падали на боки), під спину (щоб лежати на боку)

Мій хороший знайомий, займається перетяжкою м'яких меблів. Я йому роблю візитки, рекламу і ремонтували ноутбук, хоч він і без цього допоміг би, впевнений. Зробив мені цю штуку. Ех, якби це було зроблено рік тому. Але, нажаль, всі потрібні гаджети, з'являються у мене постфактум (для ліквідації наслідків "прелестей" РС).

.

Тепер, про причини появи пролежнів.

 • Медичний круг. Круг використовують водії, що мають геморой. Ну, і в подібних моєму випадках. В інструкції написано: використовувать кілька годин в день. Я проігнорив попередження. Постійний тиск в певних місцях, кілька років підряд по 14-15 годин на добу.
 • Мої м'язи сідниць повільно але невпинно піддавались паралічу. Це невблаганність «розсіяного склерозу».
 • Іноді, природні потреби закінчувалися мокрим сидінням, а неможливість відразу щось вдіяти з цим, мабуть, стало однією з причин виникнення пролежнів.

Сукупність цих факторів збагатили наш досвід знаннями про лікування пролежнів.

GlassOuse Assistive Device

Написане вище, ні в якому випадку, не є інструкцією. На час написання, я хворію 12 років, найтяжчою формою розсіяного склерозу. На теренах інтернету, безліч інформації, про те, що це за хвороба, як її діагностувати. Але, майже нічого немає про те, як з цим жити, як бути в побуті. Врешті-решт, як бути з туалетом і помитися. Що можна їсти, а чого краще уникати, чи можна вживати алкоголь і скільки. Як покинути палити. Як залишитись потрібним суспільству і як не стати обузою для сім’ї.

Десь так.
Коментуйте, задавайте питання
, обов'язково діліться в соцмережах. це буде найкраща винагорода за проведену мною роботу.


Рейтинг: 0.0 из 5
Коментарі
avatar