Step 3: Place this code wherever you want the plugin to appear on your page.


319

Переглядів

Спастика, депресії, сон.

Спастика в м'язах ніг та спини, М’язи скорочувались, рухати ногами було майже неможливо.

Один раз в день, робив собі інєкцію «мідокалму» Приблизно на 3-й, 4-й рік хвороби, вдень спастичність загострювалась, ввечері – відступала.

Ні в якому разі, не пропускайте планове лікування. Ваш лікар визначить, скільки разів у рік, необхідно лікуватися. Зазвичай, потрібно лікуватися 2-а рази на рік. Окрім основного лікування, на постійні основі, приймаю «Баклофен». Експерементально вияснив необхідну для себе дозу – 50мг на добу, перед сном, (препарат рецептурний).

Планові лікування полегшили перебіг хвороби. Але, з часом, десь на 6-й рік хвороби, я втратив змогу спати (в цей час я вже не міг ходити, сам їсти, бритися та й просто помитися – по квартирі передвигався сидячи і підтягуючи ноги руками).

.

Сон приходив короткими уривками, коли організм від виснаження, просто відключався. Це продовжувалося не день, не два, а роками, з 2012 року до 2015. Це було пекло, думки про самогубство оселелися в моїй голові на ПМП. Та навіть зробити щось із собою, вже не було сил. Депресія стала невідємною частиною мого життя. Змінивлікаря, порадила спробувати «Амітриптилін» - це антидепресант, теж рецептурний. Почав з однії пігулки, зараз приймаю п’ять, ось вже два роки.

Я став спати вночі. Дуже швидко зникла депресія, я знову став посміхатися і жартувати. Щоправда, в інв. візку. Бувають дні, коли забуваю прийняти пігулки перед сном. Просинаюсь вночі, від вже забутих відчутів, приймаю ліки і з жахом згадую роки, коли не міг спати.

Та слід попередити: прийом цих препаратів, не проходить без наслідків. «Баклофен» тримає м’язи постійно розслабленими, з часом вони атрофуються. Тож, доводиться платити високу ціну за комфорт. Що важливіше, вибирать доводиться самому.

GlassOuse Assistive Device

Сподобалась моя історія? Поділіться в соц. мережах. Цей блог існує завдяки рекламі. Дякую.

Написане вище, ні в якому випадку, не є інструкцією. На час написання, я хворію 12 років, найтяжчою формою розсіяного склерозу. На теренах інтернету, безліч інформації, про те, що це за хвороба, як її діагностувати. Але, майже нічого немає про те, як з цим жити, як бути в побуті.  Врешті-решт, як бути з туалетом і помитися. Що можна їсти, а чого краще уникати, чи можна вживати алкоголь і скільки. Як покинути палити. Як залишитись потрібним суспільству і як не стати обузою для сім’ї.
 
Десь так.
Коментуйте, задавайте питання. це буде найкраща винагорода за проведену мною роботу.


Рейтинг: 0.0 из 5
Коментарі
avatar