2105

Переглядів

Так сумно, що хочеться курити.

  • Спочатку, про ломку. До місяця, вас буде вас "рвати" як-то кажуть на британський флаг.

Почав палити, десь років в 13. В піонерському таборі. Балувався. В 14 років, мав вже стійку залежність. Поїхав в інше місто навчатись.

Пачка сигарет розходилась за день, це якщо курив сам.  Їдучи на навчання, я брав з собою, сім пачок сигарет, їх мені вистачало.

  • З тих пір пройшло 22 роки. Безліч разів пробував покинути цю пагубну звичку. Не виходило, що тільки не пробував. Розумів, яку шкоду роблю собі, навіть фізично відчував. Неначе і характер вольовий.

22 роки, тільки вслухайтесь, це ж ціле життя. Я вже полишив спроби.

5 років вже не курю. Як? Пообіцяв доньці на день народження, що кину. Пообіцяв і сам цьому не вірив. Тижня два був сам не свій, Сигарети частково знімали мою спастику м'язів. Але 2-і сигарети на годину. Вдень, пачка закінчувалась за 10 годин. Ні, звичайно ночі це не стосувалося, але іноді міг проснутись і скурити пару сигарет.

До теперішнього часу сниться дуже часто, що курю, тільки диму немає. В минулому димний сморід від одягу і в оселі. Зникла культова атрибутика у вигляді попільничок і красивих запальничок. Канули в лета. Десь через пів-року, почав себе ловити на тому, що відчуваю якийсь дивний присмак. Як виявилось пізніше, то був смак свіжого повітря. Чому я раніше не міг покинути палити? Все просто, не було мотивації.

  • "Я хочу, щоб ти трохи довше пожив, для мене" слова 9-річної доньки, в ту мить, мене вирвали на поверхню з нікотинового рабства.

Вільний подих на повні груди, ранок без кашлю, постійний контроль, чи є в запасі, що курити. І навіть вранішня, приємна чашка кави з сигареткою, все це втратило сенс. Це не зі мною відбувалось, це не про мене.

  • Кидайте палити, відразу. Викиньте з будинку все, що може Вам нагадати про куриво. Не залишайте навіть недопалок. Не йдіть в гості до сусіда, до брата, свата. Ви ж знаєте що в них є сигарети і вони вас завжди пригостять. Це легше, як Вам здається. Я Вам кажу, Я людина, яка курила 22 роки. Я знаю про всі способи кидання і кажу, це все не працює. Кидати треба відразу і безкомпромісно.

Використання системи незворотності. Якщо почав, то ні в якому разі не можна відпускати розпочате. Можна уявити, що при кроці назустріч меті, позаду валиться земля, тому назад дороги немає. Якщо кидати поступово, то такий варіант пройде тільки для сильних духом людей. Але, коли сила волі слабша, то краще різко. Оголосіть про своє рішення доомашнім. Намагайтесь в цей час постійно знаходитися в колі сім'ї.
Насправді в куріння і алкозалежності відсутня хімічна залежність. Тому для організму не обов'язковий плавний перехід до здорового способу життя. Ломок, як таких – немає! Все в голові.
Перешкоди, бар'єри люди ставлять собі самі. Не вірите? Нагадую, я курив 22 роки. Необхідно вирішити для себе раз і назавжди, що ця шкідлива звичка не потрібна. Так звана " ломка – це захист від придуманих переживань і страхів.
Зрозуміти і усвідомити що свобода від залежності – це придбання чогось нового. Звільняючись від шкідливої звички, людина нічого не втрачає.
Як тренувати силу волі? Рекомендується брати мінімальний термін – 45 днів для впровадження нових корисних звичок у своє життя. Виконуючи якусь дію протягом цього часу, тренування переходить на автоматичну звичку. І от це, реально працює.

  • А тим паче, не за горами той час, коли куріння стане задорогим для сімейного б'юджету. Та й не сімейного теж. Краще витратьте на абонемент до спортзалу.

Та і здоров'я куриво не додасть. Др. Комаровський казав: "в Україні кожен третій помре від раку." Збільшіть свої шанси не стати третім.

Ну і відео, на закуску.

 


Групи в соц. мережах:

 


Рейтинг: 4.0 из 5