•    Доброго дня. Здавалося б. такого не може бути. Я не раз чув ці  слова. Моє ім'я Ярослав. Мені 40 років. В мене є сім'я, дружина і донька Даринка. Я хворію на розсіяний склероз. Хворію з 2004 року. Ні, ні  не буду благати знайти мені чародія чи чарівну пігулку. Дуже добре знаю,. що це за хвороба. Я навчився з цим жити. Хвороба не робить різких змін в моєму організмі, а я, двічі в рік, годую її різними ліками і вітамінами і щодня  жменею таблеток. Та все ж, повільно і впевнено, мій імунітет вбиває мою нервову систему. За останній рік, вона перетворила м'язи моїх ніг і не тільки, в желеподібну субстанцію. Я помічаю, що цей процес невблаганно просувається все вище і вище. Причина такого стану - відсутність будь-яких фізичних навантажень на  м'язи. 
  •   Облаштував своє життя таким чином, що і робота, і житло у мене, все в одному місці.

Детальніше тут https://remrok.com.ua/blog/okremij_vikhid_z_kvartiri_pandus/2018-10-31-224


  •   Хотів би у Вас попросити, допомоги, пройти, можливо, курс реабілітації. Можливо є якісь нові схеми, та будь-які. Мої суглоби дерев'яніють, тужавіють. У мене немає кому позгинати-порозгинати руки-ноги. Дружина не осилить це робити. Я ще не  готовий лягти і ждати смерті. Психологічно, я готовий ще поборотися за життя.  Я не гірше наших лікарів знаю, що це за хвороба. І точно, краще від них, знаю як з нею жити.

Прошу Вас про допомогу, а сам не знаю, чим Ви можете мені допомогти. Я не можу сидіти склавши руки і чекати, коли хвороба остаточно переможе. І, думаю, що мій параліч можна трошки відмотати назад, бо я гарно відчуваю кінцівки.


  • Я 15 років обманюю природу цієї хвороби, Вже хворий, одружився, у вже хворого народилась донька. Мав невеликий комп'ютерний бізнес, По суті, я став одним  з перших у нашому селищі, хто знав, що таке комп'ютер і як він влаштований. Про це детальніше в моєму блозі https://remrok.com.ua/blog/robota_biznes_khobbi/1-0-8 . Дав старт дружині, щоб почала займатися моєю справою. І все вийшло.

Це дозволяє моїй сім'ї не піти з простягнутою рукою, в теперішніх реаліях у нашій країні. 10 років заробляв гроші для своєї сім'ї. Останні 4 роки, коли хвороба забрала змогу рухати руками, я знайшов спосіб як працювати.

https://remrok.com.ua/blog/neobkhidni_tekhnichni_zasobi/1-0-4

І хоч трохи допомагати дружині в бізнесі який хоч і не приносить зверх прибутків, але дає нам змогу заробити на життя, на ліки. Комп'ютерний сервіс, поліграфічний дизайн та подальше її виготовлення. Різноманітні комп'ютерні послуги. Трошки розібрався з створенням сайтів, просуненням в пошукових мережах. Заглибився наскільки в цю тему, що з знанням діла, пропоную свої послуги в інтернеті рокитнянському населенню. 


  •   Я на власному прикладі можу показати світові, що 1-а група інвалідності і параліч - це ще не смертельний вирок. Я відчуваю в  собі скільки життєвої енергії, я так люблю життя, свою доньку і дружину, от тільки фізично не можу нічого вдіяти. Я знаю, що мій сьогоднішній стан паралічу, в основному, це наслідок безконтрольного вживання "баклофену", але я не міг спати більше 2-3 годин, вже кілька років, спастика, клонуси, спазми. Тож це стало для мене благом. І для дружини теж. Поспати ніч для мене було недосяжною мрією. І от такі сумні наслідки. 
  •   Впевнений, моя історія, не залишить байдужими ваших глядачів.

Я постійний глядач Вашої телепередачі, бачу скільком людям допоміг ваш проект. Можливо і мені зможете допомогти..

https://remrok.com.ua/blog/


Тут, мій досвід для тих хто тільки зіткнувся з розсіяним склерозом, або іншими важкими захворюваннями.