Доброго дня. Моє ім'я Ярослав. Мені 38 років. В мене є сім'я, дружина Олеся і донька Даринка. А ще в мене є хвороба, що називається Розсіяний склероз. Я з нею живу ось вже 12 років. Я навчився з нею мирно співіснувати. Вона не робить різких змін в моєму організмі, а я, двічі в рік, годую її різними дорогими ліками і вітамінами. Та все ж, повільно і впевнено, вона мене перемагає. За останній рік, вона перетворила м'язи моїїх ніг в желеподібну субстанцію. Я помічаю, що цей процес невблаганно просувається все вище і вище. 

Хотів би у Вас попросити, допомоги, пройти обстеження і можливо курс реабілітації в місці, де лікарі мають більший досвід, чим в районній поліклінніці. Ні, не подумайте, в нас дуже хороші лікарі невропатологи, і як люди, і як лікарі. Та їх досвіду малувато. Я нещодавно дізнався, що на весь рокитнянський район, є тільки 25 хворих на розсіяний склероз. Звичайно, це немало, але для придбання досвіду, малувато. Я не гірше наших лікарів знаю, що це за хвороба. І точно, краще від них, знаю як з нею жити.

 Прошу Вас про допомогу, а сам не знаю, чим Ви можете мені допомогти. Я не можу сидіти склавши руки і чекати, коли хвороба остаточно переможе.

Я 12 років обманюю природу цієї хвороби, Вже хворий, одружився, у вже хворого народилась донька. Започаткував невеликий бізнес, що дозволяє моїй сім'ї не піти з простягнутою рукою, в теперішніх реаліях у нашій країні. 10 років заробляв грошіі для своєї сімї. Та і останні 2 роки, коли хвороба забрала змогу рухати руками, я знайшов спосіб як працювати. І хоч трохи допомагати дружині в бізнесі який хоч і не приносить зверх прибутків, але дає нам змогу заробити на життя.

Я постійний глядач Вашої телепередачі, бачу скільком простим людям допоміг цей проект. Можливо і мені зможете допомогти..

https://remrok.com.ua/blog/

Тут зібрані мої поради для тих хто тільки зіткнувся з розсіяним склерозом. Ну і звичайно інформація про мене.