Ми прагнемо до максимальної автоматизації бізнес-процесів. Всі замовлення приймаються тільки через сайт. 

1. Натисніть кнопку на сторінці бажаного товару. 

2. При оформленні замовлення уважно вказуйте свій Email , на нього буде відправлений номер картки Приватбанку для оплати та інструкція.  Ще сплатити можете будь-яким зручним способом – через касу банку,термінал або  "Приват24" – останній спосіб найбільш швидкий і зручний. 

Інтернет-магазин https://remrok.com.ua працює виключно по 100% передоплаті. Всі ціни на сайті актуальні.

Обов'язково повідомте нам про вашу оплату на remrok@ukr.net - це прискорить відправку товару. У листі необхідно вказати ПІБ, номер мобільного телефону, місто та номер відділення «Нової пошти» для відправки замовлення, суму оплати, дату оплати, час платежу, код товару або посилання з сайту на нього. 

3. Доставка товарів здійснюється тільки «Новою поштою». Товар страхується на повну суму. Оплата за доставку здійснюється покупцем при отриманні посилки.

Гарантія

Ми надаємо 3-ох місячну гарантію, якщо інше не обумовлено. При настанні гарантійного випадку напишіть лист з описом проблеми на remrok@ukr.net і ми з Вами обов'язково зв'яжемося. Гарантія закінчується через 90 днів після дня отримання посилки. Не обдирайте гарантійні пломби і наклейки на ноутбуці.

Ми завжди йдемо на зустріч покупцям,

Гарантія не поширюється на зловживання, самостійне розбирання ноутбука і пошкодження водою.

Залишились питання? Напишіть нам.