2033

Переглядів

ВАЖЛИВО!!! ніколи не здавайте свій ноутбук в сервісний центр про який нічого не знаєте!!!

Років 10 назад, можна було довірити свій ноутбук будь-кому, хто розуміє в схемах, було все просто і зібрано на транзисторах і резисторах, конденсаторах та диодиках. АЛЕ не сьогодні.

Відразу хочеться сказати, внутрішній блок живлення — це не окремий блок, це набір мікросхем на материнській платі. Спробуємо трохи роз'яснити ланцюжок перетворення живлення в ноутбуці.

 • 220 Вольт перетвориться мережним блоком живлення в 19 Вольт.
 • Далі ці 19 Вольт розтікаються як русло річок:
 • для заряду акумулятора вольтаж змінюється в залежності від заряду акумулятора
 • перетворення 3х Вольт для живлення мультиконтроллера і біоса
 • перетворення 5ти Вольт для живлення мостів та іншого (юсб, камери...)

Це було 10 років тому і що є зараз, але сьогодні до цього списку доповнилося купа поправок:

 • прошивка мультиконтроллера
 • прошивка bios
 • хитрі ШІМ контролери
 • блокування живлення при нерідномуу блоці живлення.

Початківці майстри (ломастера) абсолютно не враховують це і велика частина лізе туди куди не треба. Чому так категорично??? Тому, що втомилися виправляти те що було раніше робоче. Більше того, не маючи старих прошивок з ноутбука нам в кілька разів складніше дістати і відредагувати нові, для того щоб Ваш ноутбук нічого не запідозрив і почав роздавати живлення на материнській платі.

І як би ми не любили свого клієнта, ми не можемо робити все за тією ціною, яка в прайс-листі. В прайс-листі ціни на ремонт внутрішнього блоку живлення на несправні ноутбуки, які були тільки у Вас, а не у Вас потім десь потім у Вас і у нас.

Так що ж робимо ми, здійснюючи ремонт блоку живлення ноутбука?

 1. В першу чергу наші фахівці проводять діагностику, в ході якої з'ясовують причину виходу мережевого фільтра з ладу.
 2. Після цього з урахуванням отриманих даних вирішується питання про виправданість ремонту. Вся справа в тому, що блок живлення не є дорогим пристроєм — у деяких випадках придбати новий мережевий фільтр дешевше, ніж відремонтувати старий. Якщо ремонт визнається безглуздим, то доведеться придбати новий зарядний пристрій. При цьому проблема полягає пошуку оригінального мережевого адаптера або відповідного за основними параметрами аналога (напрузі видається струму, формі, розмірам і полярності штекера). У цьому питанні ми також готові підставити своє плече»: наші фахівці з радістю допоможуть підібрати найбільш підходящий Вашого лептопа блок живлення.

У разі доцільності відновлення даного компонента ми зазвичай проводимо одну з наступних операцій:

 1. ремонт електронної плати (перепайка її елементів);
 2. заміна шнура живлення мережевого фільтра;
 3. заміна типу зарядного пристрою.

Пам'ятайте: експлуатація лептопа з несправним блоком живлення нерідко тягне за собою ще більш дорогий ремонт. Саме тому навіть при найменшому відхиленні блоку живлення від нормальної роботи рекомендується провести його діагностику і, можливо, ремонт в найкоротші терміни.

 • Не варто робити і самостійних спроб вирішення проблеми: для проведення діагностики і подальшого підбору/ремонту блоку живлення ноутбука краще вдатися до допомоги фахівців. Тож, звертайтесь до нас,
 • RemZona - ремонт комп'ютерів і ноутбуків. Телефонуйте: 096 445 41 01

Рейтинг: 5.0 из 5