Клавіатура і тачпад

Не працює клавіатура на ноутбуці, бо ви розлили рідину на неї

Найчастіше клавіатуру заливають різного роду напої: кава, чай, вода, кола тощо Бувають звичайно і інші причини, але ця є найбільш поширеною. У будь-якому випадку для коректної роботи вашого портативного комп'ютера, вам потрібно звернутися в сервісний центр для ремонту ноутбука і, якщо буде потрібно, заміни клавіатури. Але якщо так сталося, що ви залили ноутбук, будь ласка дотримуйтесь наступних рекомендацій, щоб не пошкодити інші деталі ноутбука. Отже, вам слід відключити блок живлення і вийняти батарею, перевернути ноутбук, для того, щоб рідина вилилася. Найбільшої шкоди наноситься комп'ютера якщо рідина містила цукор. У будь-якому випадку для коректної роботи ноутбук повинен бути підданий ретельної діагностики. Наші фахівці зможуть не тільки усунути несправність, але і підібрати найбільш бюджетний варіант, при необхідності.

На клавіатурі не натискаються певні клавіші внаслідок засмічення

Якщо на клавіатурі не натискаються певні клавіші причини можуть бути різними. Але практично у всіх випадках клавіатуру потрібно розбирати, бажано щоб це робив професіонал, щоб не завдати додаткової шкоди ноутбука. Справа в тому, що на клавіатуру може потрапляти різного роду сміття, фахівцю необхідно буде перевірити доріжки, які можливо потрапив сміття, з-за якого можуть заклинити клавіші і затемпочистить ноутбук.

Не натискаються певні клавіші, але сміття немає

Одним з варіантів заклинювання клавіш може бути проблеми зі шлейфом небудь проблеми на материнській платі. Але і ця поломка вимагає втручання фахівця, здатного розібратися в даній проблемі. На вироблений в нашому сервісі ремонт видається гарантія на виконані роботи. До того ж нашим фахівцем буде проведена діагностика та профілактичні роботи, що запобігає поява нових проблем.

Проблема сумісності дисків і приводу

Одна з найбільш поширених проблем з клавіатурою ноутбуків - це втрата клавіш або їх поломка. У деяких випадках для усунення даної поломки можна скористатися запасними клавішами, так званими «донорами». На жаль, скористатися «донорами» виходить не завжди. Поломка клавіш буває різною, наприклад, поломка самого кріплення або сама клавіша. «Донора» знайти досить складно, тому що необхідна аналогічна клавіатура, таким чином дана клавіатура має потребу в заміні. Ну і дана проблема не стане перешкодою для здійснення ремонту нашими фахівцями, що мають достатню технічну базу. Якщо ви хочете відремонтувати ноутбук за короткий термін, при цьому не переплачуючи за заміну деталей, які ще можна відремонтувати, ви звернулися за адресою. Ми прихильники чесного ведення справ і не прагнемо нажити надмірну вигоду на тих, хто хоче з нами працює. Найбільшою нагородою для нас — це ваша задоволеність нашим ремонтом, ну і звичайно ж рекомендації. Наш сервісний центр — швидка допомога для вашого ноутбука і незамінний помічник для вас.

Коментарі
avatar