Заміна екрану

Матриця ноутбука являє собою дисплей в основі якого лежать рідкі кристали. Щоб не придбати непотрібні проблеми радимо Вам ретельно вивчити матрицю для ноутбука при її покупці.

Замена матрицы ноутбука

Ось спикок основних моментів, які уточнюємо коли купуємо матрицю для заміни екрану ноутбука:

1.Вона є сумісною з Вашим ноутбуком.

Тут Вам повинен допомогти продавець як фахівець, що володіє достатніми знаннями. Але й Ви самі при потребі заміни матриці ноутбука можете легко визначити наступні параметри сумісності, такі як

діагональ матриці ноутбука ( 10,1", 12,1", 15,6" - дюймова матриця і т. д.)
роздільна здатність матриці ( 1024 x 600 пікселів, 1366 x 768 пікселів і т. д.)
тип підсвічування ( лампова або діодна LED)
роз'єм лівий/правий, 30пин, 40пин та ін)
Деякі тонкощі сумісних матриць:

Ви повинні розуміти, що виробники ноутбуків ( Asus, Acer, Lenovo і т. д.) ніяк не пов'язаний з виробниками матриць для ноутбука ( AU Optronics , LG-Philips , Samsung і т. д.) В основному при співпадінню вищевикладених параметрів матриці є взаємозамінними. Однак таки відомі виробники ноутбуків Apple і Sony використовують для своїх виробів більш рідкісні види матриць.

2. При заміні матриці ноутбука важливо щоб вона в підсумку нормально функціонувала.

Для цього Вам необхідно уникати наявність битих пікселів (Допустимі значення битих пікселів на РК моніторах визначені міжнародним стандартом ISO 13406 - 2)

3. Є матриця нової.

Обережно!!! Деякі продавці намагаються продавати матриці б/у під виглядом нових.

Чим викликані несправності призводять до заміни матриці(екрану) ноутбука

Всі можливі несправності обумовлені тільки механічними пошкодженнями матриці внаслідок необережного поводження з нотбуком. Однак не у всіх випадках звичайний користувач здатний визначити неявні механічні пошкодження. Так, якщо ноутбук впав або його вдарили, то з вигляду він може залишитися незмінним і Ви не зрозумієте в чому справа до його розбирання та діагностики.

Ще недавно існувала думка, що ремонт ноутбука з пошкодженим екраном неможливий. Такі ноутбуки просо викидалися або піддавалися розбиранню, а замість них необхідно було купувати нові. Зараз же, побачивши нотбук з розбитим екраном, не поспішайте з ним розпрощатися. В даний час Вам замінювати матрицю ноутбука в будь-якому сервісному центрі.

Для якісної заміни матриці ноутбука необхідно звернутися в спеціалізований сервісний центр. Однак Ви й самі можете замінити матрицю ноутбука. Для цього Вам знадобиться заздалегідь куплена сумісна матриця, викрутка і трохи часу.

Вам загрожує заміна матриці ноутбука у разі якщо:

1. Ви сіли на ноутбук) як би іронічно це не звучало, але статистика показує пристойну кількість таких випадків.

2. Ви упустили ноутбук.

3. Ви випадково вдарили ноутбук.

4. Ви закрили ноутбук, коли на клавіатурі знаходився предмет(зазвичай це ручка чи ковпачок.

Якщо все ж таке сталося ми допоможемо Вам швидко і дешево впоратися з проблемою заміни екрану ноутбука.

 

Коментарі
avatar