2053

Переглядів

Всі ми часто не повністю дотримуємося умови експлуатації і любимо випити чашечку чаю, кави або іншого напою поряд з улюбленим ноутбуком.

І в результаті необережності всі наші напої можуть бути пролиті на ноутбук. Якщо раптом це відбулося, необхідно негайно провести кілька дій, які можуть врятувати Ваш ноутбук від дорогого ремонту:

  • негайно повністю знеструмити комп'ютер, відключивши зарядний пристрій;
  • витягнути акумулятор з ноутбука (знеструмивши чергові ланцюги живлення);
  • при попаданні рідини зверху, переверніть ноутбук клавіатурою донизу;
  • не намагайтеся сушити ноутбук побутовим феном (можливі пошкодження);
  • не намагайтеся включати ноутбук після залиття (можливі пошкодження);
  • доставте ноутбук в СЦ RemZona Рокитне, для усунення наслідків пролитої рідини.

Досить небезпечними для ноутбука є рідини з великим вмістом солі або цукру.

Сольовмісні  рідини практично моментально виводять з ладу ланцюги живлення; цукровмісні трохи повільніше, але залишають після себе велику кількість продуктів електролізу.

В момент попадання рідини на працюючу плату відбуваються хаотичні замикання і вихід з ладу системи живлення. Але просто вимкнути ноутбук і відключити зарядний пристрій не достатньо, адже електроніка ноутбука продовжує працювати у вимкненому стані (працюють чергові ланцюга живлення), тому після залиття обов'язково від'єднайте акумулятор.

Також не варто ризикувати включати ноутбук (навіть після сушіння побутовим феном) без повної впевненості відсутності рідини на компонентах і під BGA чіпами материнської плати.

Адже навіть крапля рідини може непоправно пошкодити ваш ноутбук. 

При залитті ноутбука будь-якими видами рідини (сік, чай, кава, пиво) ми надаємо якісні послуги по ремонту комп'ютерів і ноутбуків в Рокитно.


Рейтинг: 0.0 из 5