Корпус

Ремонт і заміна корпусу ноутбука.

Звичайна ситуація: ноутбук випадково падає, вдаряється об жорстку поверхню, і на його поверхні з'являються тріщини, подряпини, сколи. Буває і так, що корпус просто ламається, роблячи роботу комп'ютера неможливою. Що ж робити, щоб все виправити? Потрібно відмовлятися від цього ноутбука і вирушати купувати новий? Звичайно ж ні, таких витрат можна уникнути. Вихід дуже простий — звернутися в нашу компанію і провести ремонт корпусу ноутбука. Якщо пошкодження дуже серйозні, то корпус можна просто поміняти.

Ремонт корпусу ноутбука: реальна допомога

Пошкодження корпусу можуть виникнути, навіть якщо просто неправильно відкривати його, не за середину, а за один куточок. Ноутбук може впасти на підлогу, на нього можна упустити важкий предмет, подряпини та сколи можуть з'явитися після транспортування в невідповідному сумці.

Ремонт корпусу ноутбука — єдиний можливий вихід, який дозволяє повністю повернути комп'ютера його зовнішній вигляд, зробити його використання зручним і комфортним. При цьому вартість такої послуги менше, ніж покупка нового, навіть самого бюджетного ноутбука.

Якщо тріщина невелика, то її можна склеїти, це найдоступніший варіант ремонту корпусу. Проклейка корпусу актуальна, якщо мова не йде про так званих силових вузлах, тобто тих частинах, де кріпляться петлі (механізм відкриття-закриття ноутбука). Якщо ж пошкодження серйозні (відламані бронзові втулки на корпусі, фізично відламана частина корпусу), то майстер порекомендує заміну, так як проклеювання дасть лише короткочасний ефект та призведе до ще більших пошкоджень згодом.

Також заміна корпусу ноутбука здійснюється, якщо потрібно повернути ідеальний зовнішній вигляд. Заміна - це самий надійний варіант, а після робіт ніхто не зможе помітити, що раніше щось було не так. Повернення не тільки працездатності, але й гарного зовнішнього вигляду — прекрасне поєднання.

Заміна корпусу ноутбука: переваги звернення в нашу компанію

Отже, вам знадобилася заміна корпусу ноутбука. Виникає важливе питання: як вибрати фірму, в якій надають цю послугу? Щоб допомогти вам визначитися, ми розповімо про переваги звернення до нас.

- Наша компанія працює вже більше, як 16 років, і за ці роки ми накопичили реальний досвід роботи, заслужили безліч позитивних відгуків.

- У нас працюють лише висококваліфіковані фахівці, які чудово розбираються в особливостях кожної моделі ноутбука.

Вони зможуть провести заміну корпусу ноутбука швидко і якісно.

- Ми візьмемося за роботу з будь-якою моделлю ноутбука, зможемо підібрати для нього комплектуючі, в тому числі і корпус. У кожної моделі, у кожного виробника є свої слабкі місця, які нам добре відомі.

- Наші ціни — найбільш розумні і адекватні на ринку. Ми не обіцяємо вам дешевих послуг, тому що у нас працюють тільки фахівці, а для ремонту ми використовуємо лише високоякісні деталі, але ми гарантуємо вам, що будемо діяти тільки в ваших інтересах.

- Ми завжди готові провести оперативний ремонт, і ваш ноутбук повернеться в робочий стан за мінімальний термін.

Ми даємо гарантії на всі комплектуючі, крім корпусу. Пам'ятайте, що подряпини, сколи, тріщини - це наслідок недбалого поводження, а не виробничого браку. Але ми завжди раді допомогти вам виправити всі ці недоліки, як тільки вони виникнуть. RemZona Рокитне, це місце, де вирішать будь-які негаразди з Вашим laptop.

 

Коментарі
avatar