358

Переглядів

УФ-друк на пластику є одним з найпопулярніших і довговічних видів реклами завдяки гнучкості, міцності і зносостійкості матеріалу. Прозорий і непрозорий пластик, або іншими словами ПВХ (спінений полівінілхлорид) з нанесеним на ньому зображенням широко використовується і як гарний елемент інтерєру і в той же час, як ефективна реклама.

Пластик взагалі досить універсальний матеріал і має масу різновидів. Він може бути глянцевим і матовим, прозорим і напівпрозорим, гладким або рельєфним. Саме це різноманіття і забезпечило пластику його широке застосування в самих різних галузях.

Варто розрізняти молочний акрил і саме пластик як ПВХ та прозорий акрил. Молочний акрил має надзвичайну поверхню надзвичайно естетичного візуального сприйняття. Вирізняють світловий і не світловий акрил. Світловий використовують для монтування світлових касетонів, об’ємних букв, рекламних об’ємних елементів різної форми.

Завдяки наявності спеціалізованого обладнання, ми здійснюємо друк УФ- чорнилом на будь-якому типі пластика (ПВХ, оргскло, акрил і ін.). Ми можемо нанести абсолютно будь-яке зображення, при цьому досить високої роздільної здатності.


Телефонуйте та замовляйте, або пишіть на viber 096 445 41 01 

 


Групи в соц. мережах:

 


Рейтинг: 0.0 из 5