664

Переглядів

Паперові стаканчики для гарячих та холодних напоїв,

  • Espresso Об'єм: 110 мл

Невеликі паперові стаканчики для кави з логотипом — ідеальний вибір для любителів підбадьорливого еспресо. Їх можна використовувати в офісах, пропонувати відвідувачам заходів і кафетеріїв. Завдяки охопленню, ефективність такої реклами буде дуже високою, а витрати — відносно малими.

  • Americano Об'єм: 175 мл

Середнього розміру паперові стаканчики з логотипом найкраще підходять для американо або, як її ще називають, кави по-американськи. Менш міцний, ніж еспресо, і такий же ароматний напій є дуже популярним. Реклама на таких стаканчиках — екологічний, доступний і дуже результативний спосіб просування бренду.

  •  Cappuccino  Об'єм: 250 мл

Великі стаканчики для кави з логотипом - улюблений продукт багатьох маркетологів. Цей універсальний розмір прекрасно підходить для капучино, чаю та інших теплих або холодних напоїв. Смачний напій і яскраве оформлення стаканчиків дозволять справити приємне враження на цільову аудиторію.

  • Latte Об'єм: 340 мл

Брендування стаканчиків надвеликого розміру — це дуже простий і дуже бюджетний спосіб представити компанію потенційним замовникам. Такі стаканчики пропонують достатньо місця для креативного дизайну та ідеально підходять для латте, какао, різноманітних авторських коктейлів на основі кави та чаю.

  • Double Latte Об'єм: 400 мл

А ці стаканчики для подвійного латте і холодних напоїв.

Ціни уточнюйте у менеджера.


Телефонуйте та замовляйте, або пишіть на viber 096 445 41 01 


Рейтинг: 0.0 из 5