Широкоформатний друк банерів

Банери різних розмірів. Проклейка, люверси. Дизайн. Рекомендації по оптимальному розміщенню.

Широкоформатний друк банерів в RemZona Рокитне.

Широкоформатний друк банерів буває зовнішнім та інтер'єрним. Зовнішній використовується для реклами в транспорті, магазинах та інших громадських місцях, оскільки відрізняється довговічністю. Інтер'єрний відрізняється більш чітким зображенням, але він схильний до впливів зовнішнього середовища. Тому постери інтер'єрного друку розміщують всередині приміщень.

Широкоформатний друк це - виготовлення продукції великих розмірів. Великою популярністю користується виготовлення банерів і плакатів. Їх розміщують в громадських місцях, на рекламних щитах і виставкових стендах. Широкоформатний друк А1 відрізняється чітким зображенням і смисловим навантаженням. Ви можете замовити унікальний дизайн постера або надати власний макет.

Особливості широкоформатного друку:

  • висока якість;
  • відмінна передача кольору;
  • довговічність.

У нас, Ви можете замовити широкоформатний друк плакатів та іншої продукції. Ми виконуємо замовлення протягом кількох днів. 

Якісна реклама – це один з найважливіших етапів формування і розвитку успішного бізнесу. Вона дозволяє гідно представити компанію на ринку, отримати визнання публіки, а також знайти надійних клієнтів і партнерів для подальшої співпраці.

Сьогодні серед всіх рекламних інструментів особливою популярністю користуються банерні тканини. Це спеціальний матеріал для широкоформатного друку, який володіє бездоганною міцністю і стійкістю до зовнішніх чинників. Одним з його різновидів є банерна тканина Frontlit, яка відрізняється наступними особливостями:

  • непрозорістю;
  • підвищеною щільністю;
  • зносостійкість;
  • привабливою вартістю.

Банерна тканина найчастіше використовується для виготовлення односторонніх стендів, великих білл-бордів та інших рекламних конструкцій, які розміщуються на відкритому повітрі. Вона може мати як глянсову, так і матову поверхню, а також будь-який дизайн, здатний привернути увагу широкої публіки.

У нас ви можете замовити банери, шириною від 100 до 30000 мм і висотою від 100 до 5000 мм, а також індивідуальним оформленням. 

Проводимо проклейку, спайку та люверсовку банерів.

При потребі розробимо для Вас оригінальний дизайн   Я — фрилансер!

Залиште заявку на сайті або телефонуйте: 096 445 41 01, ми  з вами з'ясуємо всі деталі: кількість виробів, їх вартість, строки виконання і зручний спосіб доставки. 

Коментарі
avatar