Налаштування ПЗ

Налаштування комп'ютера або ноутбука в Рокитно - це важлива необхідність, незалежно від того, купили Ви новий комп'ютер або ноутбук, або використовуєте старий, але в наслідок програмного збою, комп'ютер необхідно переналаштувати.

 

Після покупки нового комп'ютера його обов'язково перед початком роботи необхідно налаштувати (налаштування біоса, розбиття HDD на розділи, тестування оптимальної роботи встановлений комплектуючих, правильно прописати дані).

 

Як правило, нові комп'ютери в основному продаються не налаштовані взагалі, або з мінімальним передвстановленим пакетом програмного забезпечення: операційною системою, і програмами для управління можливостями обладнання. Природно, цього для повноцінного використання комп'ютера або ноутбука недостатньо.

 

Для повноцінного використання всіх можливостей комп'ютера Вам знадобиться установка Windows 7, 8 або 10.

 

За замовчуванням на кожному комп'ютері повинні стояти: офісні програми (Word, Excel, PowerPoint, Outlook та інші компоненти), поштовий клієнт (установка і правильна настройка), програма для перегляду відео і зображень, зручний браузер для безпечної подорожі у мережі інтернет, програма і кодеки для прослуховування музики і багато інші програми без яких на сьогоднішній день не можливо обійтися. Всі ці програми необхідно встановити і налаштувати.

 

Також не забуваємо, що найважливішим у налаштуванні комп'ютера (ноутбука) є правильна установка і налаштування драйверів всіх його пристроїв. Від цього і залежить Ваш комп'ютер буде працювати надалі, адже якщо пристрій не буде встановлений драйвер, Ви зіткнетеся з проблемою не правильної його роботи, або неможливості підключення інших пристроїв. Як правильно встановлені усі драйвера Ви самі можете подивитися в диспетчері пристроїв (якщо немає знаків запитань - означає в системі встановлені всі необхідні для її повноцінної роботи драйвера).

 

Якщо Ваш комп'ютер підключений до мережі інтернет, його також необхідно налаштувати (встановити драйвера для wi-fi, прописати IP адреси вашого комп'ютера). Цей процес може зайняти багато часу, якщо Ви не досить досвідчений користувач, так як неправильне налаштування може в подальшому спричинити за собою некоректну роботу комп'ютера або ноутбука.

 

Також ми підключимо і коректно встановимо всі необхідні периферійні пристрої (принтер, сканер, факс та інші пристрої).

 

Щоб уникнути проблем на самому першому і самому важливому етапі краще доручити це нашому фахівцеві.

 

Комп'ютерна допомога в Рокитно, швидко і якісно налаштує новий комп'ютер у відповідності з Вашими потребами.

 

Звернутися до нашого фахівця, а також отримати кваліфіковану консультацію в Рокитно, Ви можете в будь-який час, без вихідних і святкових днів.

 

Коментарі
Ім`я *:
Email *:
Код *: