60

бачили це

б/у Apple iPhone — розумна економія

Асортимент флагманських смартфонів від компанії Apple багатий на варіанти з потужною начинкою та розкішним дизайном.

Шукаєте смартфон, який працюватиме в ідеальному ритмі разом з вами — iPhone 12 Pro стане оптимальним варіантом. Це золота середина в модельному ряді 12 покоління фірмових Айфонів, адже розробники наділили пристрій чисельними особливостями: Процесор останнього покоління Apple А14 Bionic; Ергономічний дизайн та міцний корпус. Сенсорний дисплей Super Retina XDR 6.1-дюйма; Удосконалена основна та фронтальна камера; Енергоефективний акумулятор Li-Ion; Підтримка Dolby Vision, HDR10 Plus, P3 та True Tone.

Ми рекомендуємо розглянути варіант покупки оригінального б/у iPhone 12 Pro. Як правильно обрати б/у iPhone від Apple? Які переваги покупки вживаних смартфонів? Зараз ми спробуємо чітко та коротко надати відповідь на запитання, які могли виникнути у процесі підбору бажаного гаджета.

Звідки до нас потрапляє б/у техніка Apple? Ми співпрацюємо з кращими салонами техніки у США, які професійно займаються новими та вживаними гаджетами від Apple. Чому саме техніка зі США? Усе максимально просто — в таких пристроях гарантовано оригінальні комплектуючі та відмінний вигляд. Що не менш важливо — усі смартфони справно працюють з українськими мобільними операторами й мережами 3G / 4G. Перша перевірка працездатності б/у iPhone 12 Pro проходить у спеціалізованих сервісних центрах США. Як тільки гаджети опиняються на теренах України — на них очікує другий етап ретельної діагностики у сервісному центр. Наскільки надійні вживані пристрої від Apple? Позитивний імід серед численних фанатів та користувачів техніка з Купертіно заслужила завдяки практичності та беззаперечній надійності. Це підтверджується одним з найменших відсотків браку на ринку, що свідчить про високу якість смартфонів. Кваліфіковані сервісні інженери, по обидві сторони світового океану, з особливою ретельністю тестують кожну з програмних та апаратних функцій вживаних пристроїв від Apple.

Особлива увага приділяється таким функціям: Чутливість сенсорів Touch ID та Face ID. Справність акселерометра та гіроскопа. Коректна робота динаміків й мікрофонів. Чіткість основної та фронтальної камери. Справність кнопок, роз’ємів та сенсорного дисплея. Стабільність мобільного зв’язку, мережі Wi-Fi та Bluetooth. Для отримання розгорнутої інформації про стан програмної частини пристрою проводиться низка додаткових тестів: Тест акумулятора через програму Coconut Battery. Стрес-тест продуктивності та стабільності GeekBench. Перевірка стабільності та продуктивності Antutu. Ви на всі 100% можете бути впевнені у надійності покупки б/у iPhone 12 Pro та інших моделей вживаних смартфонів від Apple.

Для цього ми надаємо гарантію терміном на 31 день з можливістю продовження до двох років. Візуальний стан б/у iPhone 12 Pro може бути не досконалим, та це в жодному випадку не впливає на працездатність чи повноцінний функціонал гаджета. Для зручності ми розділили смартфони на кілька градацій за станом: середній, відмінний та ідеальний

Для максимально комфортного користування пристроєм з перших хвилин після покупки — ми надаємо все необхідне: Кабель зарядного пристрою. Мережевий адаптер (Блок живлення). І, звісно ж, сам смартфон. Якщо вам потрібна допомога в налаштуванні чи консультація щодо користування вживаним iPhone 12 Pro — наші менеджери залюбки нададуть усю потрібну інформацію.


Рейтинг: 0.0 из 5
style="display:block; text-align:center;" data-ad-layout="in-article" data-ad-format="fluid" data-ad-client="ca-pub-7072806414822807" data-ad-slot="9788579083">