99

Переглядів

Блог чи відеоблог

Створення коротких відео-блогів (влогов) може стати відмінним способом для залучення нових слухачів або, щоб розважити і здивувати свою нинішню аудиторію. Це може зробити блог на вашому сайті жвавішим. Але чи завжди це гарна ідея? І яке значення відеоблог має для SEO або розкрутки вашого сайту?

У цьому пості, я спочатку поясню, що вам потрібно робити для того, щоб переконатися, що ваші влоги правильно індексуються пошуковими системами. Після цього я представлю до розгляду п'ять речей, які потрібно враховувати при виборі між блогом або видеоблогом.

Переконайтеся, що ви завжди додаєте описи!

Влоги це добре, але Google не може дивитися відео. Це означає, що Google не в змозі їх індексувати. Для того, щоб зробити ваш контент ранжируємим в пошукових системах, ви повинні писати резюме до вашого блогу. Постарайтеся додавати стенограму до відео. Так Google зможе проіндексувати ваш новий контент і показувати його в пошукових системах.

Для багатьох людей важче зрозуміти розмовний текст іноземною мовою, ніж письмово. А для людей з інвалідністю по слуху, важко зрозуміти влоги. З цієї причини, ви повинні переконатися, що ваш влог має субтитри.

Блог або відеоблог?

Робити відео, чи писати блог, залежить від ряду речей. Перш ніж приймати рішення, розгляньте чотири наступні елементи і потім вирішити, що вибрати, блог або відеоблог:

Тема

Деякі теми простіше описати, а інші теми більше підходять для відео. Швидше за все, складні теми легше пояснити в блозі. Влог повинен бути досить коротким (всього кілька хвилин) і, отже, не підходить тим, що вимагають багато пояснень. Однак, якщо ви хочете зробити відео про складну тему, зробіть серію відеоблогів. Кожен влог, наприклад, може ставитися до конкретної підтеми.

Деякі теми вимагають багато візуалізації. Такі теми підходять для відеоблогів. Такі ролики роблять сухуватий матеріал набагато більш легкотравним і глибоким.

Аудиторія

Варто писати блог або влог також залежить від аудиторії, яку ви прагнете досягти. Здається, що молоді люди вважають за краще дивитися відео, а «старі» люди воліють читати пости.

Якщо ви націлені на молодшу аудиторію (до 25 років) , я думаю, що відеоблог — це те, що ви повинні зробити (крім написання можливо). Навіть якщо ви націлені на більш старшу аудиторію, відеоблог теж може бути гарною ідеєю. Це не взаємозамінні речі, як це може бути для молодої аудиторії. Все-таки, влоги не універсальні.

Особисті якості

Деякі люди є природженими письменниками, в той час як інші мають якийсь Х-фактор на екрані. Вести блог або відеоблог залежить від ваших особистих якостей. Якщо ви чудовий письменник, то, безумовно, варто продовжувати писати (і відеоблог іноді може все зіпсувати). Якщо ви змогли звернути на себе увагу, пояснюючи все на відео, вам безперечно варто почати займатися видеоблоггингом.

Можливо, ви не володієте такою харизмою,якою хотіли б. Або ви ненавидите дивитися себе на відео. Є багато способів для створення відео, крім виступів. В блозі з рецептами, наприклад, може бути відео, в якому показано, як спекти пиріг або приготувати складне рагу. Блог про ремонт мотоциклів може мати відеоінструкції, в яких хтось показує як відремонтувати зламаний стартер.

Ресурси

Це може здатися простим, але створити якісний відеоблог так само складно, як писати дивовижний блогпост. Доводиться витрачати багато часу, щоб придумати сценарій для відео, яке ви хотіли б зробити. Вам буде потрібно хороший фотоапарат і деякі навички редагування відзнятого відео матеріалу.

Після того, як ви зняли хороший влог, буде потрібно деякий час, щоб написати розшифровку, щоб зробити його ранжируемим в пошукових системах. Щоб створювати приголомшливі влоги, не забудьте додати субтитри на ваше відео. Навіть якщо це подовжить процес випуску. Враховуючи всі обставини, я думаю, відеоблог займе трохи більше часу і ресурсів, ніж на написання поста в блозі.


Рейтинг: 0.0 из 5
Коментарі
avatar