674

Переглядів

Вам потрібний сайт?

Для чого потрібен сайт?
Сайт – самий сучасний і на мій погляд ефективний канал комунікації з потенційним споживачем. Тільки можливості інтернет сайту дозволяють повною мірою використовувати всі способи донесення інформаційного повідомлення до користувача. Текст, аудіо та відео інформація може бути подано в межах одного сайту для ознайомлення споживача з ними.

Для чого потрібен сайт? Як заволодіти увагою користувачів?


Відповідь на це питання очевидна – необхідно створити сайт в інтернеті, який буде відповідати поставленим перед ним завданням. Але ця відповідь не така проста, як може здатися на перший погляд. Інтернет, як засіб комунікації, володіє воістину величезними можливостями, природно, виникає бажання використовувати їх з максимально можливою віддачею. Необхідно чітко уявляти собі: для чого, власне, ми розробляємо інтернет-сайт завдання, які він буде вирішувати і які цілі переслідувати.
Сучасний розвиток технологій дозволяє вирішувати практично необмежене коло завдань. Інтернет – це інтерактивний канал зв'язку, який дозволяє передавати інформацію різних типів: аудіо -, відео -, текстову тощо За допомогою програмного забезпечення сайту можна приймати платежі, розмовляти по телефону, вести бази даних, відправляти і отримувати листи, обмінюватися SMS-повідомленнями і здійснювати багато інші дії для яких, найчастіше застосовується розрізнене програмне забезпечення і технічні засоби. Сучасний інтернет сайт – це інформаційний центр вашої компанії.
Сайт необхідний для систематизації і управління потоками інформації. Полегшення роботи з ними і впевненості в тому, що ніщо з цієї інформації не пропаде і не загубиться. Інформація, яку ви опубликовываете на сторінках вашого сайту здатна продавати, залучати нових клієнтів і користувачів. Все це вірно лише в тому випадку, якщо сайт правильно організований, інформація написана і подана професійно а користувачам зручно нею користуватися.


Сайт потрібний для вирішення наступних завдань:


Встановлення зв'язків з новими та існуючими партнерами компанії
Автоматизація бізнес процесів, поліпшення якості і підвищення швидкості обслуговування
Інформаційне обслуговування та представницькі цілі
Інтерактивні продажі послуг та товарів за допомогою мережі інтернет
Проведення маркетингових акцій з метою збільшення торгового обороту
Організація каталогів товарів з метою ознайомлення з ними широкої аудиторії
Встановлення зв'язку з територіально розподіленими офісами компанії
Зняття тимчасового обмеження доступу до інформації компанії. Інтернет офіс 24 години
Підтримка рекламних акцій, що проводяться поза межами мережі інтернет
Розвиток сайту як окремого виду бізнесу
Залучення нових клієнтів
Розвиток клієнтської бази компанії
З створенням сайту у Вас з'являється можливість знаходити нових клієнтів і партнерів через Інтернет. Більшість потенційних клієнтів при виникненні необхідності пошуку потрібної їм продукції або послуг звертаються до мережі Інтернет. Ваш потенційний партнер, зацікавлений у Ваших послугах обов'язково відвідає Ваш сайт, але якщо Ви не маєте свого сайту в мережі, Вас там не зможуть знайти і швидше за все потраплять на сайт Вашого конкурента. На сайті Ви можете легко додати новий розділ, розширити асортимент пропонованої продукції, а також додати нові функції та сервіси. Таким чином, Ви отримуєте можливість оперативно змінювати інформацію, чого не можна сказати про друковану рекламну продукцію.
На сайті можна розмістити значно більше інформації, ніж в рекламному блоці в газеті або журналі, буклеті, рекламній листівці, прайсах і т. д. Тут Ваш партнер або клієнт зможе детально дізнатися про послуги, продукцію, ціни, часи роботи, місцезнаходження офісу або складу компанії і т. д.
Сайтом можна скористатися в будь-який час доби, для цього сайт і потрібен, коли зайнятий телефон або важко додзвонитися. Клієнтам з інших міст взагалі дешевше обходиться доступ в Інтернет, ніж міжміські розмови. До того ж, на веб-сайті, або при друці з сайту, документи і прайси виглядають привабливіше, ніж при відправленні через факс (не втрачається якість, документи можна редагувати).
 

Навіщо потрібен свій сайт?


Головною метою розробки веб-сайту є створення важливого інструменту розвитку Вашого бізнесу. Причиною створення власного сайту може стати поява web-сайту у конкурента.


Моменти, що нагадують про необхідність створення сайту:


• Якщо у вас є оригінальний товар або послуга, і вона не користується великим попитом, то просувати її легше в мережі Інтернет на сайті компанії. Як правило, людина відвідує веб-сайт тоді, коли не знаходить потрібного товару в магазині. А красивий органічний дизайн деколи приваблює більше, ніж вітрина супермаркету.

• Для того щоб замовити товар чи послугу, вашим потенційним споживачам не потрібно навіть вставати з дивана або крісла. Їм достатньо зайти на ваш сайт і знайти потрібну продукцію. Вам лише потрібно розробити привабливий дизайн, зручний інтерфейс і просту навігацію, і таким чином ви зробите крок назустріч клієнту.
• Інформація потрібна зараз, а не потім. Розмістивши вчасно свій сайт в мережі Інтернет, зацікавлений покупець своєчасно отримає в повному обсязі необхідну інформацію.
• Репутація компанії – запорука успіху бізнесу. Щоб бізнес розвивався і приносив прибуток, потрібно попрацювати над іміджем компанії. Наші фахівці допоможуть вам у цьому. Вони розроблять веб-сайт, таким чином, представлять ваш бізнес в мережі Інтернет.
 

Цілі створення корпоративного сайту:


— Надавати своєчасну та достовірну інформацію про діяльність компанії.
— Сприяти зростанню популярності серед користувачів Інтернет.
— Отримувати зворотний зв'язок від клієнтів, що користуються послугами компанії.
— Виконувати комерційні функції — пропонувати до продажу продукцію або послуги.
Сайт повинен мати зручну і зрозумілу користувачам структуру. У професійній веб-студії цьому питанню приділяється особлива увага. Адже правильно організована структура – це основа юзабіліті, тобто зручності користування інтернет-ресурсом. Всі сторінки інтернет-ресурсу повинні мати єдиний дизайн – з одного боку, оригінальний і впізнаваний, а з іншого не суперечить вимогам юзабіліті і не заважає користувачам сприймати інформацію. Домогтися цього непросто, у зв'язку з чим розробка дизайну вважається одним з найважчих етапів у створенні веб-сайтів.


Рейтинг: 5.0 из 5
Коментарі
avatar