109

Переглядів

Як вибрати ідеальний фон для сайту

Якщо ви запитаєте, що справляє перше враження на відвідувачів вашого сайту, то швидше за все це фонове зображення.

Це перше, що бачать люди, і робить позитивний або негативний вплив на те, як вони сприймуть ваш бренд. Біда в тому, що більшість не витрачає досить часу на те, щоб підібрати відповідний фон проектуючи сайт під свій бренд.

Чому фонове зображення має значення

Скільки часу, на вашу думку, потрібно щоб справити перше позитивне враження на відвідувачів сайту? Може бути, 5, 10 або 15 секунд? Згідно з останніми дослідженнями, у вас не так багато часу. Для того, щоб користувач сформував думку про ваш сайт, потрібно близько 50 мілісекунд - або 0,05 секунд. Google підтвердив цю цифру своїми дослідженнями, заявивши, що для деяких людей досить навіть 17 мілісекунд в екстремальних ситуаціях.

Окремі дослідження показують, що перші враження на 94% пов'язані з дизайном. Тільки 6 відсотків пов'язані з самим контентом! Коли формується негативне перше враження часто згадуються такі речі, як складні і завантажені макети, погано підібрані кольори, дрібний шрифт і спливаючі рекламні оголошення.

Оскільки фон веб-сайту займає більшу частину сторінки, можна сміливо стверджувати, що жоден елемент дизайну не надає більш сильного впливу на формування першого враження відвідувача, ніж фон. Отже, якщо ви хочете знизити показник відмов і створити більш сильний імідж бренду, найпершим елементом дизайну повинен бути фон.

Вибір правильного фону

Вибрати фон нелегко. Це важлива частина загального дизайну вашого сайту, і одруження свого бренду з якоюсь картинкою або дизайном може бути пов'язана з великою напругою. Повинен сказати, що, наступні поради повинні виявитися корисними при виборі хорошого фону для вашого сайту.

Висока роздільна здатність — обов'язкова умова

Зображення з високою роздільною здатністю зроблять ваш сайт привабливим і професійним для кожного відвідувача. І дуже непогана ідея, щоб заплатити за пристойну фотографію і дизайн, якщо ви можете собі це дозволити. Гарна новина полягає в тому, що в Інтернеті є багато фотографій з високою роздільною здатністю. Багато з них безкоштовні, а інші продаються за дуже невелику ціну.

Що доповнює образ вашого бренду

Одна з проблем, з якою часто стикаються компанії, полягає в тому, що вони знаходять фонові малюнки або макети веб-сайтів, які їм подобаються, і тоді вони намагаються змусити їх працювати на свій бренд. Це рідко спрацьовує вдало. Ви ніколи не повинні вибирати фон, а потім створювати свій бренд навколо нього. Замість цього ви повинні мати повне уявлення про ідентифікацію свого бренду, щоб ви могли вибрати фон, що відповідає його потребам.

Зображення на весь екран

Погляньте на деякі з провідних веб-сайтів, і ви помітите, що тенденція полягає в тому, щоб багато хто використовує повноекранний фон з одним великим зображенням або відео. Хороший приклад — сайт JustBean. Зверніть увагу, наскільки він чистий і професійний. Це ідеальний спосіб створення веб-сайту, який візуально спокушає, не вимагає великого обсягу контенту.

Якщо ви вирішите використовувати фонове відео, переконайтеся, що відеоролик спокійний і плавний. Динамічне відео буде відволікати більше, ніж доповнювати.

Пам'ятайте про контраст

Фон — це просто фон. Він не повинен домінувати на вашому сайті. Пам'ятайте про візуальний контраст між фоном і переднім планом. Якщо ваші заголовки і фон зливаються, щось потрібно змінити.

При виборі фону важливо завжди враховувати шрифти і колірну гамму. Якщо ви не можете їх поєднати, виберіть інший варіант.

Зробіть дизайн пріоритетним

Легко сприймати дизайн як даність, але ви повинні бути впевнені, що ретельно добираєте всі шаблони дизайну для конкретних смаків і потреб користувачів. Вибране фонове зображення буде прямо впливати на швидкість і коефіцієнт конверсії вашого сайту. Питання тільки в тому, чи буде він позитивним або негативним. Доброю новиною є те, що для створення хорошого фону не потрібно багато часу або зусиль. Вам просто потрібно знати, що ви шукаєте.

Скачать коллекцию фонов


Рейтинг: 0.0 из 5
Коментарі
avatar