708

бачили це

Як повернути частину грошей з покупок в інтернет

Я реально можу поділитися досвідом користуванням кешбек сервісом LetyShops. Користуюсь ним з 2017 року, За цей час повернув 1895 грн. Нижче скриншоти є. Вирішив поділитися досвідом з вами. Ну, а що? Мене менше від цього не стане, а хтось задумається, зареєструється і почне повертати частину витрачених грошей. Отож, якщо ви частенько купуєте в інтернеті, то наберіться терпіння і дочитайте до кінця цю статтю. А я, і надалі буду писати про свій досвід користування потрібними інтернет-сервісами, простою і зрозумілою всім мовою.

Кешбек-це частина вартості покупки, яка повернеться на ваш рахунок. Не бали, не бонуси, а справжні гроші, які можна витратити, де хочете і як хочете. Є кілька способів отримувати кэшбэк. Деякі банки повертають відсоток від покупки за платежі своїми картами у своїх магазинів-партнерів, як от "Бонус+ у ПриватБанку. Мінус в тому, що зазвичай цих магазинів мало, отримати кешбек можна не за все, і сума повернення мінімальна.

Другий спосіб-більш зручний: купувати через кешбек-сервіс. Партнерських магазинів, які повернуть вам частину витрачених грошей, тут набагато більше (в LetyShops їх майже тисяча), і при цьому платити можна будь-яким зручним способом: хоч з електронного гаманця, хоч картою — все одно отримаєте кэшбэк. Сьогодні мова піде саме про цей спосіб-мій улюблений :)

Навіщо магазини платять покупцям?

У вартість будь-якого товару, який ви купуєте, закладається ціна реклами, просування сайту, залучення клієнтів і так далі. Завдяки кешбек-сервісів, магазини платять за той же результат (покупку) не рекламним агентствам, а самому покупцеві і кешбек-сервісу, який його «привів». Таким чином, кешбек вигідний для всіх, крім рекламних агентств :)

Як використовувати кешбек-сервіс LetyShops

Відразу після реєстрації ви отримуєте Premium-аккаунт - кешбек + 30% у всіх магазинах протягом тижня. Не втрачайте час (і голову)!

Виберіть в каталозі магазин, в якому хочете щось купити. Найцікавіші пропозиції — у вкладці «З підвищеним кэшбэком».

Натисніть на кнопку "Перейти в магазин" і оформіть замовлення, як зазвичай. Важливо: стежте за тим, щоб замовлення було зроблено в рамках однієї браузерної сесії — якщо ви закриєте вкладку, не закінчивши замовлення, а потім повернетеся до нього пізніше — кешбек не спрацює, вам потрібно знову перейти в магазин з сайту кешбек-сервісу.

Сплативши замовлення на сайті магазину, в особистому кабінеті LetyShops Ви отримаєте повідомлення про те, що кешбек зафіксований. Гроші можна буде забрати через деякий час, який саме — залежить від магазину, в якому ви зробили замовлення (магазин підтверджує, що товар був оплачений і доставлений).

Коли кешбек зарахується, Ви отримаєте нове повідомлення. Вивести гроші (мінімальна сума — 200 грн) можна на карту — кнопка «Вивести кошти» в особистому кабінеті.

Скільки можна економити за допомогою кешбеку

Все залежить від того, скільки ви витрачаєте в інтернеті, і який відсоток від покупки готовий повернути вам конкретний інтернет-магазин.

Наприклад, смартфон в магазині AliExpress коштує 7430 грн Якщо купувати його через кешбек-сервіс, то можна заощадити 5% від вартості покупки — вам повернеться близько 390 грн

Максимальна ставка кешбеку-30%, але фактично повертати можна навіть більше, використовуючи кілька лайфхаків:

Діліться з друзями Ні, грошима ділитися не потрібно, діліться реферальними посиланнями! Якщо хтось за вашим посиланням зареєструється в LetyShops, ви будете отримувати 15% від кожного його кешбеку. Не турбуйтеся, кешбек друзів при цьому не зменшиться :)

Ловіть вигоду на ходу, буває, купуєш поспіхом і про кешбек-сервіс згадуєш, коли замовлення вже в дорозі. Щоб на ходу дізнаватися, чи є на товар, який ви дивитеся, кешбек, працівники з LetyShops радять встановити розширення для браузера. Якщо ви на сайті, який платить - розширення автоматично підкаже: тут є кешбек.

Активувати кэшбэк, до речі, можна прямо з віджета (тобто спеціально заходити на LetyShops, шукати магазин в каталозі, переходити на нього ще раз — в цьому випадку не доведеться).

До речі, всі операції сервісу проводяться в російських рублях, навіть коли вибрана країна Україна, але  конвертація в гривню відбувається по курсу ЦБ РФ на момент виведення.

Економте частіше Чим частіше ви користуєтеся сервісом, тим вище відсоток, який буде повертатися за ваші покупки.  Якщо ви накопичите більше 500 рублів/195 грн, ставка кешбеку, який ви будете отримувати за покупки, збільшиться на 10%. Якщо 3 000 рублів/1172 грн, то будете отримувати вже на 20% більше грошей. Коли ви заощадите за допомогою сервісу більше 10 000 рублів/3905 грн, кожен Ваш кешбек буде збільшуватися на 30%. І це теж реально працює.

Ось вам трохи цифр з мого аккаунта.

Щось не зрозуміло, залишились питання - задавайте нижче в коментарях.

Ну що? Як-то кажуть - Заощаджені гроші, то зароблені гроші. Реєструємось в LetyShops і погнали.

 

 


Рейтинг: 5.0 из 5
style="display:block; text-align:center;" data-ad-layout="in-article" data-ad-format="fluid" data-ad-client="ca-pub-7072806414822807" data-ad-slot="9788579083">