413

Переглядів

Як все починалось.

В 2003 році, я познайомився з ними, знайомство було драйвовим і всеохоплюючим.  Вони ввірвалися в моє життя і заполонили мою свідомість на 100%.. Після покупки першого мого комп'ютера, на 5-й день, я розібрав його повністю. Розібрав і зрозумів, це саме те, чим я хочу займатись все своє життя.

Так сталося, що в цей же період часу, мені довелося стати свідком банкрутства однієї фірми і втечею її господарів. Залишився колектив, з заборгованістю по зарплаті на круглу суму і боргами по податкам. Мені якраз виповнилося 24 роки і я сприйняв цю ситуацію, як подарунок долі. Фортуна повернулася до мене лицем, взяла за руку і сказала - Чувак, не дрейф, в тебе все вийде. Це ж те, про що ти мріяв.

Запропонував дівчатам працювати далі, 

Зробив аудит справ і зрозумів, не такі й погані справи. Клієнтура напрацьована, колектив хороший - потрібно працювати. Зареєстрував СПД, перезаключив договори з організаціями і почалась діяльність. Бухгалтерські послуги, електронна звітність до ДПІ, ПФ та інші фонди. Офіс справно працював, практично без мого втручання. 

У мене вивільнялась маса вільного часу. Наступний подарунок долі був ще кращим від попереднього, познайомився з людиною, який за пів-року дав мені таку масу комп'ютерних знань, що я й досі не знаю, як їх оцінити. Якщо оцінювати по десятибальні шкалі, то це 20.

За кілька місяців, після цього лікбезу, я зрозумів, я можу свої знання і уміння продавати. Склав список того, що я вже вмів робити. Знаєте, я щойно задумався, а що я вмію зараз, через 16 років. Перераховувати буде довго і систематизувати, мабуть не вийде. Мені здається, що можу реалізувати будь-яку ідею пересічного користувача.

Так, за ці роки світ змінився, я теж. Амбіції в 40 вже не ті, що в 24, але з задоволенням вчуся новому щодня. Цей сайт, дозволив мені структурувати мої думки, ідеї, знання,  справи. Це майже, як дитина, я його народив, щодня приділяю йому увагу, полірую його зовнішній стан, турбуюсь про гарне його наповнення - контент.

Задоволено посміхаюсь, коли бачу, як з'являються нові відвідувачі, спостерігаю, що їм цікаво, що найбільш читають. По своїй натурі, людина я творча, можу написати статтю, гарний вірш, зробити гарну візитку або оголошення у фотошоп. Правда на даний час, коло моїх здобутків обмежене, із-за мого фізичного стану, якщо цікаво, можливо почитати за посиланням. Там же, є пояснення, як я працюю. 

Зараз сервісним центром повністю займається моя дружина Олеся, її це гарно вдається, я більше по софту, дизайну поліграфії, сайтобудуванню і рекламі. Це звичайно не весь список, швидше це тільки його початок. 

Зараз у нас вже свій власний офіс, в самому центрі Рокитного. Працюємо ми щодня, з 9:00 до 19:00. 

І якщо Вам потрібні комп'ютерні послуги чи професійний ремонт комп'ютера, або ноутбука, виготовлення поліграфічної продукції, можете сміливо звертатися, будьте впевнені, ми зробимо свою справу на відмінно. А ще, ми займаємося поставками б/в комп'ютерів та ноутбуків з США і Європи. Зв'язок з нами будь-яким зручним для Вас способом, телефон, вайбер, група у ФБ, або в коментарях нижче.

Звертайтесь, будемо раді допомогти.

 


 


Рейтинг: 0.0 из 5
style="display:block; text-align:center;" data-ad-layout="in-article" data-ad-format="fluid" data-ad-client="ca-pub-7072806414822807" data-ad-slot="9788579083">