223

бачили це

Ми є тому, що ми Вам потрібні

Отже, оскільки я з сім'єю, три рази в день хочемо їсти смачненьке і корисне, то напишу список послуг, які можемо запропонувати вам, за ваші грошики:


- написати для вас рекламний текст для різних товарів і послуг, зробити будь-яку поліграфію, по типу візиток, флаєрів та банерів;

- зробити рекламний банер, для просування ваших послуг чи товарів в інтернеті, з наступною публікацією в фейсбуці де у нас мегапопулярні сторінки ;

- розповсюдити ваші рекламні матеріали по закладах, що надають різні послуги, чи розкласти в поштові скриньки по під'їздах, та в інших людних місцях с.м.т. Рокитне:

- оформити ваш МАФ чи магазин, Oracal плівками, а вікна та інші скляні поверхні перфоплівкою One Way Vision;

- відксерити що-небудь, або надрукувати, в будь-який день. !!!УВАГА!!! людям із сіл, ми працюємо щодня і знаходимось біля Привату, - кидайте все нам на Viber 096 445 41 01, поки ви дійдете до нас, ми вже все надрукуємо);

- можемо допомогти з обробкою та відновленням старих фото, по типу: на пам'ять і не тільки; 

- надрукувати ваші світлини з будь-якого носія. А також опрацювати їх з різноманітними, якісними фотоефектами з наступним друком, або без нього. Широкий вибір розмірів та форматів. Пишіть, обіцяю, ви залишитесь задоволені. 

- зробити фото на документи, якщо ви прийдете до нас в офіс: Вокзальна 25, офіс 2.

Як нас знайти: якщо ви в центрі біля таксистів, то подивіться на центральну перукарню, там висить ВЕЛИКИЙ, чорний банер з червоною стрілкою. Як по стрілці дійдете до кіоску з шаурмою (тут вона смачна), можете підкріпитись. Як з'їсте, то майже відразу повертайте наліво, 30 метрів і ви там, де потрібно. Кажіть з чим прийшли.

Якщо йдете від поліклініки, то орієнтуйтесь на той же кіоск з шаурмою, з правої сторони.


- а ще, у нашому сервісному центрі, ви зможете відремонтувати будь-яку поломку вашого ноутбука або комп'ютера, маємо 16 років успішного досвіду, тому далі щось пояснювати не доцільно, з цим у нас все ok.

- також, ви можете за помірну ціну, придбати у нас бувший у використанні ноутбук, або ПК з США та з Європи.

- представляємо до вашої уваги лінійку техніки Apple - нові, та злегка бувші у використанні телефони, годинники, Mac, та різні аксесуари з надзвичайно привабливими цінами й гарантією. Розвіємо фейк, що iPhone – це капець, як дорого. Доречі, вже можете залишати запитання і заявки в ПП  фейсбуку.

- І ще, якщо вам не знадобилась жодна з наших послуг, можемо побути вашою жилеткою, або не дорого поговорити по вайберу, про сенс життя.

Пишіть на viber 096 445 41 01. Telegram та WhatscApp 096 222 30 44

та замовляйте послуги й товари.

Поширюйте будь-ласка цю інформацію в соц. мережах. Нехай і інші знають про наші послуги.

 

Чекаємо на вас


Рейтинг: 0.0 из 5
style="display:block; text-align:center;" data-ad-layout="in-article" data-ad-format="fluid" data-ad-client="ca-pub-7072806414822807" data-ad-slot="9788579083">