974

бачили це

Огляд послуг.

RemZona Rokитне

remrok.com.ua

 

Наша компанія - це команда об’єднаних спільною справою ІТ-спеціалістів. Наш колектив - мотивований на досягнення результату.


  1. Практичний досвід роботи в сфері комп’ютерного сервісу – більше 16 років, що дозволяє нам впевнено вирішувати широкий спектр питань, пов’язаних із сервісним обслуговуванням та реалізацією комп’ютерної техніки. Вміння ефективно усувати комп’ютерні проблеми, що виникають у наших клієнтів, індивідуальний підхід до кожного випадку, чесність, об’єктивність – це наші пріоритети.

  1. З 2012 року, наша команда, почала займатися дизайном та виготовленням поліграфічної продукції. На даний час, можемо запропонувати більше 100 видів продукції, від візиток до великих банерів. Завдяки сучасному обладнанню, можемо виготовляти дуже якісну продукцію в стислі терміни, від 2-х днів та тиражем до 100000 штук.

  1. Веб – студія: Комплексний підхід до створення сайтів. Враховуємо сучасні тенденції в веб-дизайні, орієнтуємося на користувачів мобільних пристроїв, задовольняємо вимоги пошукових систем. Супроводжуємо та обслуговуємо сайти.

Ми вважаємо, що найкраща реклама – це рекомендації знайомих. Більшість наших постійних клієнтів – люди, які звернулися до нас саме таким чином. Це і приватні особи, і підприємці, а також фірми та бюджетні організації.

 


Рейтинг: 5.0 из 5
style="display:block; text-align:center;" data-ad-layout="in-article" data-ad-format="fluid" data-ad-client="ca-pub-7072806414822807" data-ad-slot="9788579083">