118

Переглядів

Погодинна оплата за підтримку сайту. Чому тільки так?!

Якби ми знали заздалегідь, скільки часу займе робота, то в погодинній оплаті не було б сенсу.

Наприклад, ви хочете поліпшити свій сайт: додати новий розділ, оновити прайс, розширити функціонал... Це для нас сущі дрібниці. Але, якщо сайт розробляли не в нас то впоратися з навіть невеликим, на перший погляд, завданням, буває не так вже просто.Адже невідомо, хто і як розробляв тему (для CMS) або сайт в цілому, яку використовував технологію і наскільки грамотно її застосував. Іноді, щоб розібратися з цими моментами, витрачається чимало часу.

Само-собою, ви хочете знати заздалегідь вартість майбутньої роботи (а список може бути не маленьким!). Ви просите нас озвучити цифру... І якщо ми йдемо на цей крок, починається «чорна смуга»: ми витрачаємо час у спробі зробити адекватну оцінку. Практично, зробити це все одно не вдається. Або через відсутність вільного часу, або, якщо завдання нетривіальне, час на її виконання просто невідомо.

І тоді Є два шляхи:
1. Завищити ціну настільки, щоб у разі непередбачених моментів, вона покривала всі трудовитрати. Але є ймовірність, що ви переплатите.

2. Більш демократичне рішення-погодинна оплата: ми працюємо і незалежно від» моментів", отримуємо справедливу винагороду. При цьому ви можете стежити за ходом і динамікою виконання роботи через сервіс Toggl або навіть демонстрацію екрану (TeamViewer, Skype, Viber).

Варто згадати і про правки (хотелки клієнта). Їх неможливо передбачити або оцінити заздалегідь. У нас різні уявлення про красу, про користувальницький досвід (user experience) ... Вловлюєте? Правки стомлюючі для обох сторін, а досконалості межі немає.

Погодинна оплата прозоріше і ближче до концепції «виграв-виграв». Давайте співпрацювати на взаємовигідних умовах!

P. S
Якщо ви згодні оплачувати нашу роботу погодинно, але при цьому хочете знати, скільки часу знадобитися для її виконання, то це — замкнене коло: прочитайте статтю ще раз.


Рейтинг: 0.0 из 5
Коментарі
avatar