318

бачили це

Правильні покупки в інтернеті. Поради експертів.

  • Ми створюємо нові послуги в Рокитно, послуги, яких раніше тут не було.
  • За поточний рік, до нас зверталося ну. дуже багато родичів, друзів і просто близьких людей. Всі вони просили обрати товар в інтернеті, розібратись з характеристиками, доставкою, оплатою, та й просто знайти найдешевшу пропозицію.

Телефони, телевізори, пилососи, мультиварки, холодильники, мікрохвильові пічки, газові плити і пральні чи посудомийні машинки. Перерахована техніка – далеко не повний перелік.

А отже, стало зрозуміло, що в наших знаннях є споживчий попит. Ми порадились і вирішили зробити з цього бізнес – доповнити існуючі, новою послугою.

  • Ми дуже добре розуміємось на незрозумілих цифрах і термінах. Отримавши початкову інформацію від вас, як-то кількість членів родини, ми швидко зрозуміємо, яка пральна чи посудомийна машинка вам потрібна. Знайдемо найдешевшу пропозицію з найдовшим гарантійним терміном. Зважимо на клас енергоефективності. Коротше кажучи, виберемо, як для себе.

Якщо Вам потрібна така послуга, ви можете писати у вайбер 096 445 41 01 – наголошую писати, або натисніть кнопку КОНСУЛЬТАЦІЯ у верху сайту.

Ми зателефонуємо або напишемо і призначимо зустріч. Нижче є карта, знайти нас легко.

Оплата наших послуг символічна і залежить від витраченого часу., від 50 грн.

 


Групи в соц. мережах:

 


Рейтинг: 0.0 из 5
style="display:block; text-align:center;" data-ad-layout="in-article" data-ad-format="fluid" data-ad-client="ca-pub-7072806414822807" data-ad-slot="9788579083">