300

Переглядів

Робота в компанії RemZona

Робота. Гнучкий графік.  Прозорі умови. Вік, не важливий ти можеш бути як школярем, так і пенсіонером. Стать, теж не має значення. Комп'ютери і ноутбуки є в кожній квартирі чи хаті, а отже,.кожен - твій потенційний клієнт..

Стосується всіх жителів Рокитно, Узина, Таращі і районів  Компанія RemZona Rokytne шукає дилерів в селах і самих містах і селищах. Влаштовуйся на віддалену роботу в нашу компанію. Працюй коли тобі зручно. За кожного клієнта сервісу, отримаєш 5% від вартості роботи і клієнт отримає 5% знижки від вартості роботи. За кожного покупця ноутбука – отримаєш 250 грн. комісійних. Покупець теж отримає знижку 250 грн. при пред'явлені візитки з персональним кодом. Так ми будемо знати, котрому з дилерів виплачувати винагороду.  Отримай персональний код і стань представником RemZona у своєму місті чи селі, Розповсюджуй рекламні матеріали і отримуй винагороду.

Не важливо як візитка чи флаєр з кодом потрапила клієнту. Він її показав нам і все спрацювало. Отримуй гроші, відразу після оплати виконаної роботи або товару клієнтом. Ми забезпечимо тебе рекламними матеріалами, з персональним кодом. Монетизація заробленого, як тобі зручно - картка, кеш.

Ти працюєш - ми платимо. Розповсюджуєш рекламні матеріали компанії, з твоїм персональним кодом. Коли людина, звертається до нас, то вона зацікавлена, щоб отримати знижку, і надасть візитку чи флаєр з твоїм персональним кодом. В свою чергу, компанія зацікавлена, щоб ти приводив до нас клієнтів, а отже, з задоволенням заплатимо тобі щоразу, як клієнт дасть візитку з твоїм персональним кодом (звичайно ми її вилучим). Мабуть ідеальний підробіток, якщо ти поштар, або маєш час на нашу пропозицію.

Пишіть (наголошую, пишіть) на  viber 096 445 41 01.

 


Рейтинг: 0.0 из 5
style="display:block; text-align:center;" data-ad-layout="in-article" data-ad-format="fluid" data-ad-client="ca-pub-7072806414822807" data-ad-slot="9788579083">