940

бачили це

Робота в компанії RemZona

Гнучкий графік.  Прозорі умови. Вік, не важливий ти можеш бути як школярем, так і пенсіонером. Стать, теж не має значення. Комп'ютери і ноутбуки є в кожній квартирі чи хаті, а отже, кожен - твій потенційний клієнт.


Стосується всіх жителів Рокитно, Узина, Таращі і районів  Компанія RemZona Rokytne шукає дилерів в селах і самих містах і селищах. Влаштовуйся на віддалену роботу в нашу компанію.


 •     ​​​​Працюй, коли тобі зручно. За кожного клієнта сервісу, отримаєш 5% від вартості роботи і клієнт отримає 5% знижки від вартості роботи. За кожного покупця ноутбука – отримаєш 250 грн. комісійних. Покупець теж отримає знижку 250 грн. при пред'явлені візитки чи флаєра з персональним кодом, або печаткою. Так ми будемо знати, котрому з дилерів виплачувати винагороду.  Отримай персональний код і стань представником RemZona Rokytne, у своєму місті чи селі, Розповсюджуй рекламні матеріали і отримуй винагороду.

 •     Не важливо, як візитка чи флаєр з кодом, потрапила клієнту. Він її показав нам і все спрацювало. Отримуй гроші, відразу після оплати виконаної роботи або товару клієнтом. Ми забезпечимо тебе рекламними матеріалами, з персональним кодом, поки що з нашим підписом, або печаткою. Щоб отримати персональні код і поліграфію, потрібно здійснити 2 продажі. Монетизація заробленого, як тобі зручно - картка, кеш.

 •     Ти працюєш - ми платимо. РЕКОМЕНДАЦІЯ ДЛЯ ДИЛЕРІВ. Розпихування по поштових ящиках, не працює. Працює  ефективно - ЖИВИЙ КОНТАКТ. Доведено роками роботи. Так що, "переводняки" недешевої поліграфії, "забанимо, на раз два, без права на переписку і пояснень." і краще, не берися за цю справу. Експеременти хороша річ, але не в цьому випадку. Ми вже пройшли цей етап, ще в 2013 році.

  ЦЕ НЕ АКЦІЯ, НЕ "РОЗВОД". МИ ПРАЦЮЄМО ЧЕСНО І ПРОЗОРО.


 •     Розповсюджуєш рекламні матеріали компанії, з твоїм персональним кодом, або печаткою. Коли людина, звертається до нас, то вона зацікавлена, щоб отримати знижку, і надасть візитку чи флаєр. Мотивуй людей не викидати рекламу. В свою чергу, компанія зацікавлена, щоб ти приводив до нас клієнтів, а отже, з задоволенням заплатимо тобі щоразу, як клієнт дасть візитку чи флаєр з твоїм персональним кодом (звичайно ми її вилучим). Мабуть ідеальний підробіток, якщо ти поштар, перукар, або робиш манік'юр і любиш потеревенити. Теревень по-ділу. Або маєш час на нашу пропозицію і просто маєш бажання заробити. Підходь до зустрічних людей, проси 2 хв. уваги, донеси до людей інформацію про нас. Пояснюй цінність флаєра чи візитки. Заробляй живі гроші. Чесно і прозоро. І запам'ятай назавжди. Ми швидше втратимо гроші, чим нашкодимо своїй репутації, 16 років бездоганної репутації. "Ми є тому, що ми Вам потрібні"

    Ще одна рекомендація. По можливості, записуй все, що знаєш про потенційного клієнта. Перші клієнти, це родичі. Їх,  в середньому, може бути - 50 чоловік. у інших, намагаайся взяти ПІБ і контактні дані. Набереться хоч сотня, матимеш розвиток і ідею від нас, що з цим робити далі. Креатив і розвиток - це повинно стати твоїм Alter ego


 1.    Не хвилюйся за якість нашої роботи. Вона завжди Perfekt.
 2.     На б/в техніку, гарантія 3 місяці. Вивчай наш сайт, там є вся інформація.
 3.     Будь  щирим і чесним з потенційним клієнтом. І тебе чекає успіх.
 4.     Ми для людей, завжди на відстані одного дзвінка. Є питання - питай.
 5.     Ми займаємся ремонтом комп'ютерів і ноутбуків.
 6.     Продаємо б/в ноутбуки з Америки. І будь-яку нову техніку, під замовлення. глибоко розуміємося в технічних параметрах. На основі, кількості людей у вашій сім'ї підберемо найоптимальніший для вас варіант, технки з гарантією, від виробника.
 7. Ще дуже важливо, Можеш вільно використовувати словосполучення "наша компанія" Це додасть ваги, тобі і твоїм словам. І по-суті, так воно і є.

  Пишіть (наголошую, пишіть) на  viber 096 445 41 01.

Рекламні матеріали такого типу. Буде не сормно  давати людям

Всією інфориацією забезпечим, Фірмовими бейсболками і футболками теж.


Поділіться в соц. мережах.

 


Групи в соц. мережах:

 


Рейтинг: 0.0 из 5
style="display:block; text-align:center;" data-ad-layout="in-article" data-ad-format="fluid" data-ad-client="ca-pub-7072806414822807" data-ad-slot="9788579083">