м


1070

бачили це

Робота в компанії RemZona

Гнучкий графік.  Прозорі умови. Комп'ютери і ноутбуки є в кожній квартирі чи хаті, а отже, кожен - твій потенційний клієнт.


Стосується всіх жителів Рокитно, Узина, Таращі і районів  Компанія RemZona Rokytne шукає дилерів в селах і самих містах і селищах. Влаштовуйся на віддалену роботу в нашу компанію.


 •     ​​​​Працюй, коли тобі зручно. За кожного клієнта сервісу, отримаєш 5% від вартості роботи і клієнт отримає 5% знижки від вартості роботи. За кожного покупця ноутбука – отримаєш 250 грн. комісійних. Покупець теж отримає знижку 250 грн. при пред'явлені візитки чи флаєра з персональним кодом, або печаткою. Так ми будемо знати, котрому з дилерів виплачувати винагороду.  Отримай персональний код і стань представником RemZona Rokytne, у своєму місті чи селі, Розповсюджуй рекламні матеріали і отримуй винагороду.

 •     Не важливо, як візитка чи флаєр з кодом, потрапила клієнту. Він її показав нам і все спрацювало. Отримуй гроші, відразу після оплати виконаної роботи або товару клієнтом. Ми забезпечимо тебе рекламними матеріалами, з персональним кодом, поки що з нашим підписом, або печаткою. Щоб отримати персональні код і поліграфію, потрібно здійснити 2 продажі. Монетизація заробленого, як тобі зручно - картка, кеш.

 •     Ти працюєш - ми платимо. РЕКОМЕНДАЦІЯ ДЛЯ ДИЛЕРІВ. Розпихування по поштових ящиках, не працює. Працює  ефективно - ЖИВИЙ КОНТАКТ. Доведено роками роботи. Так що, "переводняки" недешевої поліграфії, "забанимо, на раз два, без права на переписку і пояснень." і краще, не берися за цю справу. Експеременти хороша річ, але не в цьому випадку. Ми вже пройшли цей етап, ще в 2013 році.

  ЦЕ НЕ АКЦІЯ, НЕ "РОЗВОД". МИ ПРАЦЮЄМО ЧЕСНО І ПРОЗОРО.


 •     Розповсюджуєш рекламні матеріали компанії, з твоїм персональним кодом, або печаткою. Коли людина, звертається до нас, то вона зацікавлена, щоб отримати знижку, і надасть візитку чи флаєр. Мотивуй людей не викидати рекламу. В свою чергу, компанія зацікавлена, щоб ти приводив до нас клієнтів, а отже, з задоволенням заплатимо тобі щоразу, як клієнт дасть візитку чи флаєр з твоїм персональним кодом (звичайно ми її вилучим). Мабуть ідеальний підробіток, якщо ти поштар, перукар, або робиш манік'юр і любиш потеревенити. Теревень по-ділу. Або маєш час на нашу пропозицію і просто маєш бажання заробити. Підходь до зустрічних людей, проси 2 хв. уваги, донеси до людей інформацію про нас. Пояснюй цінність флаєра чи візитки. Заробляй живі гроші. Чесно і прозоро. І запам'ятай назавжди. Ми швидше втратимо гроші, чим нашкодимо своїй репутації, яка створювалась 16 років.

    Ще одна рекомендація. По можливості, записуй все, що знаєш про потенційного клієнта. Перші клієнти, це родичі. Їх,  в середньому, може бути - 50 чоловік. у інших, намагаайся взяти ПІБ і контактні дані. Набереться хоч сотня, матимеш розвиток і ідею від нас, що з цим робити далі. Креатив і розвиток - це повинно стати твоїм Alter ego


 1.    Не хвилюйся за якість нашої роботи. Вона завжди Perfekt.
 2.     На б/в техніку, гарантія 3 місяці. Вивчай наш сайт, там є вся інформація.
 3.     Будь  щирим і чесним з потенційним клієнтом. І тебе чекає успіх.
 4.     Ми для людей, завжди на відстані одного дзвінка. Є питання - питай.
 5.     Ми займаємся ремонтом комп'ютерів і ноутбуків.
 6.     Продаємо б/в ноутбуки з Америки. І будь-яку нову техніку, під замовлення. глибоко розуміємося в технічних параметрах. На основі, кількості людей у вашій сім'ї підберемо найоптимальніший для вас варіант, технки з гарантією, від виробника.
 7. Ще дуже важливо, Можеш вільно використовувати словосполучення "наша компанія" Це додасть ваги, тобі і твоїм словам. І по-суті, так воно і є.

  Пишіть (наголошую, пишіть) на  viber 096 445 41 01.

Рекламні матеріали такого типу. Буде не сормно  давати людям

Всією інфориацією забезпечим, Фірмовими бейсболками і футболками теж.


Поділіться в соц. мережах.

 


Групи в соц. мережах:

 


Рейтинг: 0.0 из 5
style="display:block; text-align:center;" data-ad-layout="in-article" data-ad-format="fluid" data-ad-client="ca-pub-7072806414822807" data-ad-slot="9788579083">