Всього матеріалів в каталозі: 57
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 »

17 бытовых хитростей
Каждый день мы сталкиваемся с повседневными домашними заботами, которые отнимают кучу времени. В стремлении сделать быт гораздо проще мы собрали 17 полезных бытовых хитростей, которые сделают жизнь проще.
Новорічна ніч на кладовищі
Випадково побачив цю картину, і ... вона справила на мене таке глибоке враження, якого вже дуже давно ніщо не справляло. Така ...
ОДИНАДЦЯТИРІЧНИЙ УЧЕНЬ НАЗВАВ 10 ПРИЧИН, ЧОМУ ДІТИ НЕ ХОЧУТЬ ХОДИТИ ДО ШКОЛИ
Школа не вчить тому, що помилятися можна і потрібно, адже тільки так ти зможеш навчитися чомусь. Одинадцятирічний спікер конференції "Завтра по імені" розповідає, чому діти не люблять школу.
11-РІЧНИЙ ХЛОПЧАК ВИКРАВ В ІСПАНІЇ ЛІТАК І З ДОЗАПРАВКАМИ ПРИЛЕТІВ ДО ПАРИЖА
З аеропорту Лонь-Емерейнвілль в передмісті Парижа, що приймає невеликі літаки, надійшло повідомлення, яке могло б здатися жартом. На льотному полі аеропорту затримано трьох одинадцятирічних хлопчиків.
Ера двієчників настала. І вони вже не соромляться нічого
Ера двієчників настала. Ера, епоха, жахливе, могутнє покоління двієчників і неуків,  Ця публікація активно поширюється в соцмережах, поширьте і ви, нижче наводимо повний текст:
40 правил мудрої людини
1. Хочеш жити спокійно – не втручайся з допомогою, коли тебе про це не просять. Інакше станеш рятівником і потрапиш в трикутник долі (переслідувач – рятівник – жертва).
В Швейцарии для кошек делают лестницы, чтобы они могли гулять сами по себе
Очень классное решение. В городе Берн в Швейцарии фасады домов и квартир приобрели странные изгибы. Они предназначены не для воров, а для кошек!
Інтернет - нова релігія.
А що якщо всі релігії придумані людьми. Я впевнений в цьому, але  більшість людей, стануть сперечатись зі мною. Ну що  ж, їх право. А я спробую
Отбойники, которые могут сохранить жизнь водителю
Отбойники, которые могут сохранить жизнь водителю" Сколько есть примеров страшных аварий, когда автомобиль, пытаясь избежать столкновения, врезался