331

бачили це

Мої думки про гроші після того, як я побував і багатим, і бідним

Я бував у фінансових ситуаціях, коли я не міг собі дозволити навіть піцу. Я знаю, як це мати більше грошей, ніж ви можете витратити. Я знаю, що це таке, як Ваші цілі перетворюються на живі гроші. Випробувавши ці дві крайності бідності і багатства, я дещо дізнався про гроші.

Ваш мозок створює гроші

Відчуття багатства або бідності пов'язано з вашим мозком. На вашому рахунку в банку може бути 100 доларів, і ви можете вважати себе найбагатшим хлопцем або дівчиною в світі. Відчуття ступеня багатства пов'язане з вашим внутрішнім програмуванням. Якщо ви практикуєте бути вдячним за те, що у вас є, ви вже будете вважати себе багатим. У вас можуть бути всі гроші світу, але ви все одно будете вважати себе бідним.

В один період мого життя мені завжди здавалося, що мені потрібно більше. Мені весь час здавалося, що мені мало. Коли я у своєму житті пройшов весь етап трансформації особистісного розвитку, мені раптом стало здаватися чудовим мати лише достатньо грошей на чашку гарячого шоколаду!

Будьте обережні щодо того, що світ говорить вам про гроші. Ви повинні визначити різницю між багатством і бідністю. Гроші на вашому банківському рахунку не дадуть відповіді за вас на це питання.

Сенс життя і гроші

Коли я відкрив сенс свого життя, гроші раптом перестали бути такими ж важливими. Дивним було те, що гроші стали знову з'являтися в моєму житті, хоча я на них не зосереджувався. Людей притягував сенс, який я надав своєму життю, який потім і почав приносити мені більше грошей.

Я раджу всім, хто читає цю статтю, зосереджуватися на пошуку сенсу свого життя. Якщо ви не можете його зрозуміти, тоді створіть його. Подумайте про тих, ким ви захоплюєтеся, і про їх сенс життя, і створіть для себе щось подібне. Якщо ви хочете надихати людей, робіть це. Якщо ви хочете створити бізнес, який дає віддачу, робіть це. Якщо ви хочете писати такі корисні блогпосты, як цей, робіть це.

Протягом того часу, коли у мене було стільки грошей, що я не знав, що з ними робити, я не мав ні найменшого уявлення про те, навіщо я опинився на цій Землі. Я імпортував віджет A, заробляв трохи грошей, імпортував віджет Б, а потім починав все спочатку. Я здавався роботом, що повторює певний процес. В кінці процесу я збільшував свій рахунок в банку ще на пару нулів.

Ці нулі в сумі на моєму банківському рахунку мені дуже швидко набридли.

Як тільки я знайшов те, що радувало мене і допомагало іншим, зосередження на збільшенні числа нулів в сумі на моєму банківському рахунку зникло.

Я не кажу, що гроші не важливі

Якщо ви тільки що прочитали, що Тім Деннінг думає, що гроші не мають значення, значить, ви мене не зрозуміли. Гроші мають значення, але вони не повинні бути головною метою вашого життя. Вашою головною метою має бути знаходження сенсу життя, який приведе вас до того, що саме буде вас мотивувати. Ця мотивуюча діяльність потім може монетизуватися і дати вам необхідні для життя ресурси типу їжі і даху, а, може бути, і можливість відпочивати час від часу. Я просто хочу, щоб ви відчули, що гроші не є головною метою вашого життя.

Сенс можна також знаходити в найпростіших радощах життя

Я пам'ятаю відчуття, яке я отримав від читання книги «Необмежена сила» (англ. Unlimited Power). Я пам'ятаю свої відчуття, коли я вперше закохався. Я пам'ятаю, як класно було вперше їхати відпочивати за кордон. Всі ці спогади надавали сенс мого життя і змушували мене щось відчувати. Кожен спогад створював цілий ряд емоцій, які я досі згадую, коли я думаю про минуле.

Сенс життя прийшов до мене через найпростіші задоволення. Мені не потрібен "Ламборджині" вартістю в мільйон доларів, щоб я міг відчути себе на вершині світу. Можливість повалятися з друзями на пляжі і при цьому не витрачати ніяких грошей дала мені більше, ніж я міг уявити. Якби ви сказали мені це п'ять років тому, я назвав би Вас брехуном. Побувавши і багатим, і бідним, я тепер розумію, що означають для мене гроші: не багато.

Заключні слова про гроші…

Зосередьтеся на тому, ким ви можете стати. Знайдіть або створіть сенс свого життя, який не обмежується грошима. Виходьте за рамки того, що суспільство говорить вам про гроші. Більшість його оповідань є брехнею. Гроші не додадуть сенсу Вашого життя і не зроблять вас щасливими. Тільки ви самі можете створити щастя і знайти сенс свого життя.

Джрело


Рейтинг: из 5