340

бачили це

Інтернет - нова релігія.

А що якщо всі релігії придумані людьми. Я впевнений в цьому, але  більшість людей, стануть сперечатись зі мною. Ну що  ж, їх право. А я спробую розкрити думку більш широко.

Я думаю, що придумали релігію люди багаті, дуже багаті, такі, як фараони в Єгипті. Для розвитку  якогось із ресурсів, або випробування нової речовини для подальшого використання в медицині чи  ще, будь де і будь-що.  Вони придумували стратегії розвитку своїх статків, можливо, держав. Ви ж розумієте, про який тип людей я веду мову. Про людей, для яких мільйон життів дрібниці.

В них були в руках важелі влади. Їм потрібні були дієві методи, щоб тримати в покорі маси простолюдинів. Починалися і закінчувалися епохи, ери.

Я не історик, мені тяжко вести розмови в цьому напрямку. Суть ви вловили, можете до  фантазувати. А я переключаюсь на інтернет.

І от,  в кінці минулого сторіччя, зароджується нова релігія під назвою інтернет. Її концепція схожа з буддизмом  і християнством. Бог навколо, ним пронизано все. Вже виросло покоління, яке не знає світу без інтернету. Екрани це сучасні ікони, з їх допомогою люди входять в нірвану, перестають бачити все навколо.

Як це не дивно, але, найбільш віруюче, молоде покоління. Вони можуть з легкістю, проводити весь свій час, в молитві втупившись в ікону.  Соціальні мережі, можна  сміливо порівнювати з напрямками релігій. фейсбук це християнство, твітер це мусульманство. Ну і так далі, думаю, суть ви вловили. Можна довго проводити паралелі. На вулиці молодь, яка все ж, виходить на двір, іноді об’єднуються в такі собі секти-клани, в разі, якщо на телефонах в когось немає 3G. А в кого є, той стає жрецем на вечір. Трошки менші дітлахи, як і ми колись, люблять збиратись в когось дома. От тільки ми халабуди з столів і покривал будували, а вони шукають де кращий Wi-Fi.

Я бачив, як молоде покоління втрачало інтерес до життя, як тускніли їх очі, коли з якоїсь причини зникав інтернет. Та не будемо кривити душею, ми самі стали залежні, розучились спілкуватися, не можемо подивитися фільм щоб з десяток разів не заглянути в телефон.

Просинаємось, відразу за телефон. Лягаємо спати, теж з ним. А скільки разів за день ми туди зазираємо, навіть не беруся рахувати.

Мабуть скоро й похід до ресторану з дівчиною, чи з друзями до бару, втратить сенс. Все рівно, за пів-години, всі сидять мовчки, втупившись в смартфони. Незабаром чекаємо новий тренд «Бухнуть з друзяками через інтернет»…

Якщо така думка зацікавила тебе, то в порядку маячні поділися з друзями.


Рейтинг: из 5