96

бачили це

Ось так я і живу - розповідь для друзів та читачів моєї сторінки у ФБ.

Давно нічого нового не писав, суттєво великого на сайт, мабуть, не до того було, то Корона, то війна. Але, розповісти є що. Багато змін відбулося, ну, це й зрозуміло, життя не стоїть на місці, та я й сам, хоч і прикутий до ліжка хворобою, та весь час кудись спішу, щось планую, вчуся, спілкуюся, працюю. Маю деякі досягнення, і, їх не декілька, їх багато. Перераховувати не буду, бо буде нудно. А от про життя своє трохи розповім, тож слухайте, чи то пак, читайте.

Вже 11 років вдома, практично безвилазно. Нажаль, вже змушений, майже весь час проводити в ліжку. М’язи спини та сідниць, майже втратили свої властивості й сидіти на паралізованій, вибачте, жопі й з викривленою спиною, скажу вам, ще те задоволення. Тому надворі буваю дуже зрідка. Хоч для таких вилазок, за минулі 10 років, я переобладнав свою квартиру, максимально зручно та комфортно, інтегрував всі пристосування в інтер’єр та екстер’єр квартири. І якщо не  знати напевно, то ні з першого, ні з другого погляду не помітно, що тут живе людина з глибокою інвалідністю.

Нещодавно, держава дала мені ще й медичне ліжко з сервоприводом. Налаштовується з пульта. Чудове рішення для лежачої людини, бо дозволяє вибирати зручне положення тіла не встаючи з нього.

Хочу вам розповісти про засоби та пристосування, що я отримав від держави за кілька останніх років:

  1. Медичне ліжко – без документів  і вартості.
  2. Протипролежневий матрац з компресором – близько 10 тис. – надважлива річ для паралізованої людини.
  3. Підйомник – мобільний мінікран, за допомогою якого, зі мною можливо проводити всі необхідні маніпуляції, вартість по документах – 24 тис.
  4. Інвалідний візок (толковий) для малорухливих пацієнтів, з купою налаштувань та регулювань – щось близько 20 тис. – вже четвертий за 6 років від держави.
  5. Повітряну, протипролежневу подушку у візок. Ще років 3 тому, вона коштувала 5000 грн.
  6. Прикроватний столик для ноутбука та годування – дві незалежні секції, одна статична, інша регулюється в трьох напрямках – 1,5 тис.
  7. Пристосування для ванни й туалету, ними не користуюсь, бо маю краще рішення. Але все ж, держава подбала і про це – не пам’ятаю точно, щось близько 1 тис.

Мабуть, ще щось було, та щось не згадаю. Спитайте у мене, як це можливо все отримати. Відповім – все законно, без жодного хабаря. Плюс, я легко знаходжу спільну мову з абсолютно різними людьми. Я все життя прожив в Рокитно. 19 років займаюсь ремонтом комп’ютерів, щоправда, 5 останніх років, сервіс-центром займається дружина. Я, дизайном поліграфії – візитки, флаєри, банери і т. п., вже 10 років це частинка мого, так би мовити, мінібізнесу. Це все стало доступним мені, паралізованій людині, завдяки тій мишці, на яку ви всі допомогли зібрати 1000 доларів, менше ніж за добу, 1,5 року тому. За що я вам всім безмежно вдячний.

Повертаюсь до держпідтримки, я знайомий з чималою частиною жителів селища. Відповідно, маю знайомих, вдячних мені людей, практично у всіх установах. Здогадуюся, що якби не ці фактори, то всього цього у мене б не було. Звісно, це ще й велика заслуга моєї дружини Олесі, бо це вона вибігала з всіма документами по потрібних установах.

Та все ж, не зважаючи на те, як це робив я, в теорії, і для вас можливо. Я не  знаю з якими проблемами й людьми зіштовхнетеся ви, та знайте, все, що записано в реабілітаційній картці людини з інвалідністю і затверджено комісією МСЕК – ви можете отримати від держави безплатно. Думаю, війна змінила хід думок багатьох людей і вам підуть на зустріч, так  що пробуйте.

Не дивлячись на мій складний, фізичний стан, я почуваю себе відносно комфортно. Фейсбук і Твітер дають мені спілкування та іноді клієнтів. З поліграфією, до війни, працював по території України.

За останні кілька років, став більш грамотно писати та правильно викладати свої думки. До ідеалу ще далеко, але, як казала Л. Янукович – батя, я стараюся.

В розмові,  як і в письмі, у світлі останніх подій, звів майже до нуля, використання русизмів, та й загалом російської мови. Був шанувальником  їх фільмів й музики, зараз від подібного контенту, просто нудить. Допускаю лише меми у ФБ, але й це, звів до мінімуму. Приємно усвідомлювати, що й сім'я розділяє таку тенденцію.

Маю популярні сторінки з чималою аудиторією шанувальників. Типу блогер, але, без монетизації. Думаю над цим, розбираюсь, як працює Patreon та що таке донати, вірніше, вже розібрався, та є нюанси, фейсбук ще не передбачає можливості монетизації.

З початку поширення COVID-19, з роботою стало складніше, замовлень поменшало в рази. А від початку війни, замовлення можна рахувати по пальцях, не до реклами людям.

Отож, друзі, в цей нелегкий час, мені потрібна ваша підтримка. Пропустив планове (двічі в рік) лікування в січні, боюсь, що не зможу цього зробити й в липні, фінансів катастрофічно не вистачає. Щоразу, по 3 мої пенсії. Тобто, ви розумієте арифметику. Тож, у кого є така можливість і бажання мені допомогти, то задонатьте мені на картку будь-яку суму, буду дуже вдячний за вашу підтримку,

Картка Приват Банку

5168 7573 8396 5664

Біляков Я.М. 

або, на телефон

096 222 30 44.

А я, трошки підлікуюся, й надалі, буду розважати вас цікавим і своєчасно потрібним контентом: гумором, мемами й, оскільки, постійно моніторю ЗМІ, актуальною, важливою інформацією, щодо ситуації на фронті, та й загалом, в країні.

А якщо ви ще й замовите потрібну вам продукцію поліграфії, то я буду ще й при роботі. Візитки, флаєри, листівки, банери – все буде в найкращому вигляді. Ваша реклама, не загубиться. Також, зроблю рекламку для продажів в інтернеті – від меду та молока, до автозапчастин і послуг СТО, ось такого типу.

 

Можете принести ще свій комп’ютер або ноутбук на налаштування чи ремонт. Олеся все зробить швидше, надійніше і дешевше, за будь-якого майстра. Ще й отримаєте купу бонусів, у вигляді додаткових програм і налаштувань. Найсучасніше програмне забезпечення, Windows 11, з українським інтерфейсом, це все я перевірив і підготував для вашої комфортної роботи. Звертайтеся, і ви гарантовано залишитеся задоволені.  

А ще, можете суттєво допомогти мені, натиснувши он ті кнопочки, що нижче «ПОДОБАЄТЬСЯ» та «ПОШИРИТИ»


Рейтинг: из 5