301

бачили це

ОДИНАДЦЯТИРІЧНИЙ УЧЕНЬ НАЗВАВ 10 ПРИЧИН, ЧОМУ ДІТИ НЕ ХОЧУТЬ ХОДИТИ ДО ШКОЛИ

Школа не вчить тому, що помилятися можна і потрібно, адже тільки так ти зможеш навчитися чомусь. Одинадцятирічний спікер конференції "Завтра по імені" розповідає, чому діти не люблять школу.

1. Учитель

Коли ви тільки приходите в школу, вам тут же намагаються вселити страх. Один з них-це боязнь вчителя.

2. Страх оцінки

Після першого страху розвивається страх оцінки. А потім страх покарання батьками, директором школи. У школі не дивляться на те, ким ти є, тебе судять тільки за твоїми оцінками.

3. Страх помилки

Ще один страх-це страх зробити помилку. Школа не вчить тому, що помилятися можна і потрібно, адже тільки так ти можеш навчитися чомусь.

4. Тролінг

Ще одна причина-глузування однокласників. І часто це провина вчителів, які виставляють дітей на посміховисько, вказуючи їм, що вони роблять щось не так добре, як їх однокласники. Для них оцінка важливіше учня. Я ходив в дитячий клуб творчості, я навчився плести з бісеру, ліпити з тіста, робити браслети зі шкіри і багато чого іншого. І коли вихователька з мого гуртка прийшла в мою школу запропонувати майстер-клас і розповіла про мої досягнення, то завуч здивувалася: "Тимофій? Такого бути не може!".

5. Дурні тести

Ці тести, які дають на уроках, неймовірно безглузді, тому що в них немає варіанту своєї відповіді. Дитина, щоб отримати хорошу оцінку, намагається вгадати одну відповідь із запропонованих, але ж у нього може бути своя думка, яку він не може написати. Я не думаю, що настане час, коли всі будуть пам'ятати всі столиці світу, все, що написав Тарас Шевченко, квадратний корінь з п'яти. Мені здається, якщо людина чимось зацікавиться, то він дізнається більше, ніж дитина за 10 років школи. І якщо йому знадобляться знання з інших областей, то він з легкістю зможе їх отримати.

6. Обсяг домашніх завдань

Я прочитав, що немає жодних доказів того, що домашні завдання впливають на успішність та освіту дітей. Одного разу мені задали таку кількість завдань з англійської, що після трьох годин письма я встав і не зміг розігнути шию. Мене відвезли в травмпункт, і цілий тиждень я ходив в шийному корсеті.

7. Заборона на унікальність

У школах дуже не люблять, якщо хтось відрізняється від інших. Це починається з вчителя, передається учням і залишається з ними на все життя.

8. Школа не вчить бути щасливим

Я читав, що коли Джону Леннону з The Beatles було п'ять років, мама йому сказала, що найголовніше в житті-бути щасливим. Потім він пішов до школи і його запитали там: "ким ти мрієш стати в житті?". Він відповів « "щасливим". Йому сказали:»Ти не розумієш завдання". На що він відповів:"ви не розумієте життя".

9. Школа не вчить працювати з інформацією

Наприклад, я дивлюся канал на YouTube, де вчитель фізики легко і захоплююче розповідає матеріал. Читання або перегляд таких ресурсів може замінити десятки нудних уроків.

10. Школа не готує до дорослого життя

Школа-це підготовка до дорослого життя. Але вона не вчить, ні як зберегти і збільшити дохід, ні як отримати його, ні, взагалі, як заробляти. Я вважаю, що головним предметом в школі міг би стати предмет, на якому б нас вчили розуміти один одного. Адже вміння спілкуватися-найважливіше.

Джерело: emakar


Рейтинг: из 5