90

бачили це

Планові відключення електроенергії в Білоцерківському районі 25 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 25 липня, у зв’язку із технічним обслуговуванням мереж та капітальним ремонтом, заплановані відключення електроенергії в деяких населених пунктах Білоцерківського району.

Про це повідомляє компанія “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

Відключення відбудуться у наступних територіальних громадах району: Маловільшанській, Володарській, Ставищанській, Таращанській, Тетіївській, Медвинській.

Точні адреси, терміни та причини відключення електроенергії наводимо нижче в таблиці.

Районний підрозділ ДТЕК

Населений пункт/Назва вулиць

Вид планових робіт

Час проведення

Білоцерківський

Чупира: Надрічна, 2 відділення, Катодна, Шкільна, 3 відділення, Молодіжна, 4 відділення, Робітнича (4 відділення), Скважина, Станція, Урожайна, Шевченка, Вишнева, Новоселівська, Ставок, Миру, Єдності, Нова, Садова, Голубина, Шкільний, Гетьманська, Незалежності

Озерна: Комора, Гуртожиток, Контора, Хоздвір, Котельня, Молодіжна, Їдальня, Клуб, Коридорне освітлення, Магазин, Зоряна, Адмінбудинок, Заправка

Реконструкція

з 8 по 17 год

Володарський

Капустинці: Леніна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ставищанський

Гостра Могила: Молодіжна, Зелений, Вербова

Любча: Поштова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Таращанський

Ківшовата: Ярослава Мудрого, Б.Хмельницького, Ярослава Мудрого пров., Вишнева

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Таращанський

Калинове: Молодіжна, Чумаківка, Патріотичний пров., Старинська

Тараща: Б.Хмельницького

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Тетіївський

Стадниця: Шкільна, Радянська, Шевченка, Колгоспна, Піонерська, Жовтнева, Космонавтів, Заводська

Технічне обслуговування

з 9 по 19 год

Тетіївський

Степове: Молодіжна, Будьоного, Перемоги, Площа Слави, Жовтнева, Людвіга Свободи, Дружби, Ватутіна, Набережна

Денихівка: Колгоспна, Набережна, Космонавтів, Молодіжна, Садова, Лиса Гора, Радянська

Високе: Бевзюка, Леніна, Прорізна, Шевченка, Жовтнева, Садова

Горошків: Центральна, Молодіжна, Шкільна, Польова, Жовтнева, Кругла, Заводська, Ярова, Лантушенко, Нагірна, Надії пров., Поповича, Шевченка, Садова, Франка, Нова

Ріденьке: Польова

Кашперівка: Чумацький шлях, Шкільна

Одайпіль: Миру

Технічне обслуговування

з 9 по 19 год

Богуславський

Щербашенцi:Перемоги, Горького пров., Чапаєва пров.

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год


Рейтинг: из 5