511

бачили це

Влаштування японських мінет-барів Pink salon

Японія продовжує дивувати і вражати своєю незвичністю, технологічністю і своїм підходом до життя. Мало хто знає, що ця країна відкрита, так скажімо, для розпусних захоплень, хоча при цьому японці не переходять межі. Секс-індустрія у них розвинена, але проституція офіційно заборонена. Однак завдяки тонкощам законодавства японцям легко вдається заробляти гроші на інтимних послугах, які, по факту, не є сексом.

Одні з таких послуг це мінет-бари, які називають Pink salon. У цих храмах орального задоволення» надають вузькопрофільні інтимні послуги. Ці місця в Японії абсолютно легальні і користуються великою популярністю, але іноземцям не часто вдається потрапити туди.

Саме тому в Японії можна знайти безліч закладів, в яких надають послуги інтимного характеру «на межі сексу». Найвідоміші з них — мидзусебай (тут можна випити в компанії розкутих дівчат), soapland (основна послуга — спільний прийом душа), fasshon herusu (отримання оргазму без статевого проникнення), До них, зокрема відносяться і pink salons — мінет-бари, які також називають Pinsaro.

Співробітниці цих закладів спеціалізуються виключно на оральному сексі. Знайти мінет-бар дуже легко, виглядає він як і будь-який заклад подібного типу — яскравий зовні, обвішаний привабливими вивісками і обіцянками приємного проведення часу для чоловіків.

Перше, що можна побачити всередині такого закладу, — ресепшн і дошку з фотографіями всіх співробітниць. Далі клієнту детально розкажуть про систему роботи такого бару і вкажуть на вільних дівчат. Після вибираємо послугу, її тривалість і платимо гроші.

Середня вартість інтимних утіх в мінет-барі становить 5000 йен (близько 3000 рублів) за 30 хвилин. Однак час можна вибирати абсолютно будь-який, починаючи від 10 хвилин і закінчуючи декількома годинами.

Після того, як дівчина обрана і послуги оплачені, співробітники салону пропонують клієнту сходити у ванну кімнату, а потім саджають на спеціальний диванчик. Саме тут і відбуватиметься весь процес. А поки клієнт чекає своє "замовлення", можна що-небудь випити і покурити.

Як дівчина опиниться на диванчику поруч з клієнтом, почнеться зворотний відлік часу. З нею можна розмовляти, пестити її, чіпати, але максимум, що вам перепаде — це мине. Наполягати на будь-якому продовженні безглуздо-до правил тут ставляться дуже строго, і якщо що, охорона швидко Вас виведе.

Як співробітниця закінчить обслуговувати чоловіка, що залишився з нею час можна провести за розмовою або чашкою чаю.

Джерело зображень: bigpicture.ru


Рейтинг: из 5