154

бачили це

Коли людина пише, " Зеленський все просрав"

Коли, як довід, чи аргумент людина пише "так з Україною, ще ніхто не поводився", сходу припиняється бажання звертати на думки людини хоча б якусь увагу. Коли, як довід, чи аргумент людина пише, " Зеленський все просрав", сходу припиняється бажання взагалі сприймати опонента, як "людину розумну".

По першому. Якщо людина не взмозі зрозуміти що з Україною 28 років ніяк не поводилися, що з Україною 28 років ніяк не рахувалися, що Україна 28 років взагалі не сприймалася, як Держава, а рахувалась, як частина Росії, а Українців називали Руськими, то яка зацікавленість може бути до людини, що так говорить. Так нажаль трапилось,що 28 років величезна частина світу навіть не підозрювала, що існує незалежна Держава Україна.Нас ігнорували – ( Кучма, ядерна зброя, чорноморський флот), нас грабували, а світ отримував собі навар – (Кучма, Лазаренко, Тимошенко, Фірташ), нас робили "лімонією – (Ющенко, Зварич, Луценко, ), нас повністю змішували з Росією – (Янукович, Табачник, Азаров, міністр оборони Росіянин, голова СБУ Росіянин), у нас забирали надра, промисловість розвалювали, відбирали території, вбивали людей, знищували виробництво, склади і за все це дарили буси – (Порошенко, Турчинов,Яценюк, Гройсман, Парубій, північний потік 1, північний потік 2, Південний потік, Мінські домовленності і так далі.)

І тільки з 2019 року світ почав дізнаватися, що є Держава Україна. І багато хто це чув вперше. І дивувався світ, а що це не Росія? І якщо людина цього не розуміє, то про що з нею говорити. Не раджу друзі . Або щось з системою думати, або виконує завдання, або просто не здатна думати.

Друге. Якщо людина не бачить, що Зеленському "просирати" просто нічого.)) Як в кіно "все просрали до нього". Навіть, якби захотів, не зміг би. Шлунок Держави пустий. І якщо людина не бачить, що з 2019 року в Державі почали вперше будуватися дороги, будуватися дитяча та спортивні інфраструктури, здійснюється адміністративна реформа, військова реформа, вперше за 30 років з'явилися закази оборонки, а в світі зрозуміли що з Україною треба почати говорити, як з повноцінною державою, хоча багатьом "великим" Державам цього робити не хочеться, по інерції вони поводять себе не якісно, але, але, але . Для "великих" країн, так не хочеться визнавати Україну самостійним гравцем і вони намагаються поводитися з нами некоректно, не красиво, не чесно. Але початок дороги є і вони вимушені поводитися з нами, як з країною незалежною, як з країною самостійною, як з країною гордою. І якщо людина не взмозі це зрозуміти і побачити, то про що можна з нею розмовляти. Також друзі не раджу марнувати свій час. Вона або,або, або.

Дякую всім . Добра всім.

Олексій Георгійович Ляшенко


Рейтинг: из 5