349

бачили це

10 звичок, що вбивають вашу сексуальність

Рідкісна жінка не хоче, щоб на неї звертали увагу чоловіки. Природою закладено тяжіння між статями, нерозумно протистояти цьому. Однак наша сьогоднішня життя настільки стрімке і активна, що дівчата все більше набувають чоловічі риси в одязі й поведінці, виходячи виключно з міркувань зручності при пересуванні по місту, занять спортом, постійного вирішення складних завдань. Але ж сексуальність-це ключовий момент жіночої привабливості. Так, може, в цьому варто пошукати причину відсутності поруч партнера?

Фахівці радять відмовитися від деяких звичок і ліній поведінки, якщо хочете виглядати елегантно, сексуально і викликати інтерес у чоловіків. Ми доповнили їх рекомендаціями щодо виправлення такого стану справ.

1. Відсутність почуття гумору
Добре розповісти анекдот, розсмішити людину-це відмінні якості, які завжди приваблюють людей. Але навіть якщо ви не володієте ним, то хоча б вислухати іншого і зрозуміти його гумор треба вміти. Ось тільки хихикати фальшиво не треба, якщо жарт залишилася незрозумілою. Це тільки відштовхне чоловіка – раптом і в ліжку будете брехати?!

2. Зайва балакучість і відвертість
Жити з постійно включеним радіо – це не те задоволення, про яке мріє чоловік. Якщо він запросив вас на побачення, а ви відразу ж видали всі свої таємниці, то буде резон запрошувати вас ще раз? Читати книгу чоловік хоче поступово, перевертаючи сторінку за сторінкою.

3. Покупка асексуального одягу 
Джинси, толстовки, бейсболки потрібні в гардеробі для певного випадку. Їх кількість не повинна превалювати над сукнями, блузками, спідницями, які асоціюються у чоловіків з жіночним чином. Перегляньте свій гардероб!

Недоглянутий зовнішній вигляд
Установка про те, що чоловік любить очима, як і раніше актуальна. Тому неприпустимі неохайність в одязі, зачісці, макіяжі. Звичка щодня доглядати за своїм обличчям, тілом повинна бути доведена до автоматизму. Балуйте себе ароматичними ванними, розслаблюючими масажами, походами в салон краси.

5. Невихованість
Уміння лаятися нецензурною лайкою ніяк не вписується в концепцію чоловіка про подання майбутньої дружини своїм батькам. Сюди ж віднесемо і незнання правил поведінки в суспільстві, етикету за столом. Ви ж не хочете все життя сидіти затворниками будинку або на лавочці насіння клацати. Чоловіки люблять з'являтися в ресторанах, на стадіонах, на курортах з дружинами, які і розмову підтримати можуть, і залишити приємне враження.

6. Надмірна самовпевненість
Прагнення показати свою значимість, вагомість, вміння «розрулити» будь-яку ситуацію не гірше, ніж чоловік, не викликає бажання перебувати поруч з такою жінкою. Якщо все робиться за принципом "сама, сама, сама", то навіщо вам ще хтось в компаньйони? Чоловіки не терплять конкурентів на своїй території.

7. Постійне почуття провини
Не повірите, але навіть хода стає важкою, якщо на вас лежить вселенська відповідальність за все і вся. Скидайте потихеньку цей вантаж не тільки з душі, але і з плечей. Легка хода додасть свободу в спілкуванні, впевненість в собі.

8. Наслідування іншим
Якщо вам здається, що ваша подруга користується популярністю у чоловіків з-за свого стервозного характеру, не поспішайте копіювати її поведінку. Не намагайтеся зображати світську левицю, якщо від народження ласкаве кошеня. Все одно ваше внутрішній зміст проявиться через деякий час. Тому будьте природною, грайте свою роль.

9. Зайва сором'язливість
Чоловіки можуть зреагувати на відкритий погляд, добру посмішку, щире питання або участь. Тому не ховайте очі при спілкуванні, не соромтеся дивитися в обличчя під час розмови. Інакше ніхто не зможе розпізнати в вас хорошого співрозмовника і не запросить на чашечку кави, щоб обговорити нову книгу.

10. Вульгарність
Не варто з'являтися на роботі або в магазині в одязі, який явно призначенийдля іншого випадку. Наприклад, в сукні або блузі з глибоким вирізом, дуже короткій спідниці або з високим розрізом. У кращому випадку це створює образ дівчини, яка не має почуття стилю. У гіршому-враження вульгарної особи. Але ви ж не така, правда?

Це лише невеликий перелік порад, які допоможуть змінити свій зовнішній вигляд і внутрішній світ, щоб викликати приємні почуття у оточуючих. Стати привабливими, і нехай вам частіше говорять: "яка ж ти сьогодні сексуальна!".


Рейтинг: из 5