437

бачили це

18 ознак того, що закохані воістину призначені один для одного

Як і в звичайному житті, у відносинах є злети і падіння. Деякі ситуації здаються настільки критичними, що в підсвідомості щільно вкорінюється не надто приємна думка: а що, якщо все це – велика помилка? Сумніви виникають на різному грунті. Іноді вони дійсно обгрунтовані і вимагають рішучих дій, так як можуть позначитися на якості життя. Але в більшості випадків конфліктів можна уникнути, якщо трохи задуматися про те, що значить для вас обранець. Існує 18 ознак, за якими можна зрозуміти, що зустрілися дві половинки одного цілого.

1. Ви не соромитеся проявляти слабкість
Коли ми дозволяємо собі відкрито висловлювати почуття і емоції, це означає, що людина заслуговує довіри. Він не засудить, не посміється і не перетвориться на жорстокого критика, так як розуміє, що моменти слабкості можуть бути у всіх. Саме в подібній уразливості любов міцніє.

2. Ви підтримуєте прагнення один одного до розвитку
Кожен з нас намагається стати кращою версією себе для значущої людини. Ми не припиняємо прагнути до досягнення поставлених цілей, вчимося, освоюємо нові навички, міняємо професії, дбаємо про те, щоб зберегти молодість і красу. Головне-відчувати, що це дійсно цінується, що зусилля наші не марні. Коли у відносинах є взаємна підтримка, вони багато здатні подолати.

3. Ви дуже схожі
Кажуть, що притягуються саме протилежності, проте по-справжньому міцні сім'ї створюють однодумці. Якщо у вас спільні погляди на важливі питання, моральні принципи, розуміння своєї відповідальності щодо супутника, союз вже може вважатися успішним.

4. Ви віддаєте перевагу компанії коханого, а не друзів
Безумовно, кожному з нас необхідні час від часу зміна обстановки і спілкування з іншими людьми. Якщо вам дійсно добре вдвох, то компанія – це просто один із способів урізноманітнити дозвілля, а не обов'язкова умова.

5. Ви ділите всі проблеми
Складно будувати щось вартісне в тому випадку, коли кожна людина в парі займається вирішенням тільки власних питань – фінансових, кар'єрних, побутових. Навіть якщо є ймовірність того, що від одного з вас може відвернутися весь світ, саме підтримка з боку коханого дозволяє швидше і ефективніше долати труднощі.

6. Ви завершуєте фрази один одного
І
ноді здається, що це – всього лише кумедна гра. Коли одна людина в точності знає, що саме скаже інший, це – не показник його передбачуваності, а уособлення того, що ваші думки рухаються в одному напрямку.

7. Ви хочете повернутися додому
Радість зустрічі складно порівняти з чимось більш приємним, якщо вона щира. Звичайно, складно зберегти романтику в такому насиченому ритмі життя, коли день буквально розписаний по хвилинах, а думки зайняті робочими і побутовими питаннями. Але посмішка коханої людини, яка зустрічає на порозі будинку, – найцінніше завершення важкого дня.

8. Вам легко і комфортно перебувати разом
Коли ми не бачимо необхідності в симуляції, не приховуємо справжні почуття і думки, можемо бути собою і при цьому не боїмося постати в не дуже вигідному кольорі, це свідчить про досягнення певного рівня гармонії. Вона проявляється в дрібницях, мовчанні або умінні разом посміятися над відвертими дурницями тільки для того, щоб підняти один одному настрій.

9. Ви спілкуєтеся протягом дня
Є пари, які вранці йдуть на роботу і в наступний раз перекидаються кількома словами тільки ввечері після повернення додому. Нічого не значущий дзвінок або текстове повідомлення, в якому можна просто запитати, як у коханої людини справи, – відмітна риса щасливих сімей. При цьому довгий відсутність відповіді починає викликати тривогу, і ви обидва в свою чергу не зневажаєте необхідністю зателефонувати в більш вільну хвилину, щоб не доставляти партнеру зайвого занепокоєння.

10. У вас немає секретів
Звичайно, мова йде не про приємні сюрпризи, за допомогою яких ми хочемо показати свою любов або турботу. Відсутність таємниць говорить про безмежну довіру, коли двоє можуть без сорому обговорювати абсолютно все і цінують точку зору своєї половинки. У таких відносинах партнери не приховують найпохмуріші думки і раніше вчинені помилки, так як їм набагато важливіше жити чесно.

11. Ви часто фотографуєте
Прагнення відобразити якомога більше пам'ятних моментів - ще одна відмінна риса щасливих пар, в яких дві людини призначені один для одного. Звичайно, безліч знімків ми робимо разом з дітьми, родичами, друзями або колегами, але ці, на яких присутні тільки закохані, – особливі, нехай і рідко вони бувають примітними або цінними з точки зору інших.

12. Ви частіше називаєте один одного прізвиськами, ніж по імені
Звичайно, в суспільстві інших людей ми поводимося більш стримано, як того вимагають рамки пристойності. Однак в неформальній обстановці звернення по імені часто поступається місцем милим прізвиськам, які подобаються обом. Це – показник більшої любові, ніж та, яка спостерігається серед кілька манірних пар.

13. Ви часто торкаєтеся один до одного
Тактильний контакт – ще один з проявів довіри і турботи, а також доказ того, що нам комфортно перебувати в товаристві свого партнера. Щиро люблячі один одного люди практикують підбадьорливі дотику і обійми, їм подобається триматися за руки.

14. Ви дієте як команда
Здатність до обговорення будь-якого питання і спільні зусилля у вирішенні кожної проблеми незалежно від її масштабу – ще один показник стабільності у відносинах. Люблячі люди вміють знаходити в собі сили абстрагуватися від емоцій і приймати точку зору один одного, шукати компроміс.

15. Відчуття дежавю
Якщо вам здається, що щось подібне вже відбувалося, хоча ви обоє практично повністю впевнені, що такого не було, це – ще один сприятливий ознака. Відчуття того, що ваше знайомство триває набагато довше, ніж насправді, багато разів збільшує шанси на те, що союз буде вічним.

16. У вас є історія
Звичайно, щось подібне є у кожної пари – люди могли зустрітися в офісі, транспорті, кафе, на святі у спільних друзів. Якщо пройшов вже не один рік з того моменту, а ви обидва все ще з теплотою згадуєте про нього і можете переказати все в найдрібніших подробицях, це доводить силу почуттів.

17. Ви впевнені у своєму майбутньому
Не кожна людина здатна або схильний будувати далекосяжні плани, особливо, якщо вони пов'язані ще з кимось. Коли ви обговорюєте відносини в довгостроковій перспективі, займаєтеся сім'ї, розглядаєте варіанти покупки більш просторого житла, нової машини, ділянки за містом і знаєте чи припускаєте, що буде з вами через 5 років, це – чудовий знак.

18. Ви не втрачаєте можливість показати свою любов
Можна говорити багато красивих слів, але вони залишаться набором букв і звуків, так як не пробудять в душі тієї хвилі ніжності, яку повинні. Щира любов проявляється в дрібницях – коротких дзвінках, ласкавих дотиках, схваленні, ранковій чашці кави, погладженої сорочці, перегляді улюбленого фільму в тисячний раз. Коли вона дійсно пов'язує двох людей, вони не тільки показують її своїм ставленням, але і говорять про неї.

Ми всі різні – не кожен готовий обговорювати свої відчуття і працювати над тим, щоб вони розвивалися. Але будь-якій людині важливо відчувати те, що поруч з ним знаходиться той самий єдиний, з яким не страшно зв'язати свою долю. Навіть якщо часом все здається великою помилкою, варто задуматися, якого роду тяжіння існує між вами. Дізнатися свою половинку просто, головне цього захотіти.


Рейтинг: из 5