70

бачили це

Крик душі 40-річної жінки, адресований всім чоловікам. Жорстко, але справедливо!

Є такі жінки, які мають справжній імунітет до того, як чоловіки запудрюють мізки, пускають пил в очі, розповідають казки, вішають локшину на вуха… Ці жінки не ведуться на дешеві прийоми, знають собі ціну і завжди тримають планку. Нам є чому у них повчитися…

Навіть якщо ці слова ніяк вас не стосуються, тим не менш їх варто прочитати кожному. Чоловікам — щоб не уподібнюватися таким особинам, жінкам — щоб знати собі ціну і тримати гідну планку.

Справжній жіночий маніфест:

“Дорогий мій чоловік!

Будучи пристойний час вільною жінкою, зараз, спілкуючись з чоловіками, в більшості випадків я відчуваю нудьгу. І це ще миле почуття. Тому що іноді мене буквально нудить від того, наскільки чоловіки передбачувані і одноманітні.

Невже вони щиро вважають, що, доживши до 40 років, я ні від кого і ніколи не чула пропозицій сексу?

Тобто я дійсно не розумію, як можна бути впевненим в тому, що це офігенно приваблива пропозиція, яка (особливо незрозуміло) може виходити далеко не від найпривабливішого чоловіка?

Коли ти в віці «за …», ти чула і бачила його в усіх можливих видах і поєднаннях. Більш того, ти навіть знаєш, як будуть розвиватися події далі аж до дня. Коли чоловік з’явиться, коли зникне, коли знову спливе через три тижні або три місяці як ні в чому не бувало. Сценарій відомий наперед. Милий, ти розумієш, що це нудно? Кафе, ресторан… Поклич мене в більярд або на виставку котів. Я розумію, до чого все йде, але зроби те, що мені цікаво. Просто з першої ж хвилини покажи, що я маю значення. І це вже не так нудно. І ти вже будеш трошки унікальним.

Як психолог я розумію, що інстинкти рулять. Але, правда, чоловіки дійсно нагадують примітивних тварин. Кращі з вас, розвинені, з нальотом культури і цивілізації, насправді виглядають смачними і привабливими самцями, і за це спілкування іноді не шкода поступитися своїми інтересами, часом, свободою. Але таких мало! Воістину мало!

В задоволення навіть погратися немає з ким. «Давай познайомимось ближче». «Наскільки близько?». «На 20 см» (ти кiнчeний ідіот, милий?!). «Ти будеш читати мені Шекспіра на вушко?» (Ще намагаєшся врятувати ситуацію). «З Шекспіром у мене не дуже, у мене з чимось іншим краще» (точно, ідіот!).

Досить вже носитися зі своєю «гідністю» як з великою коштовністю. Якщо ти дійсно хочеш знати, що мене збуджує, я тобі відповім. Розум. Почуй мене: розум.

Милий, коли мені 40, мене мало турбує, чи є у тебе животик і якого розміру в тебе… біцепси. Мене набагато більше хвилює, про що ми будемо говорити до і після, чого ти досяг у житті, чи можу я тебе поважати і навіть захоплюватися. І якщо ти хочеш мене здивувати, здивуй мене своїм людським ставленням. Я розумію, що твій перший імпульс був – захотіти мене. Але у тебе ж є мозок, включи і інший – побач в мені людину. Прояви чуйність і делікатність.

Я багато прожила і багато знаю. Я можу бути джерелом для тебе. Джерелом сили, натхнення, ніжності. Джерелом твого росту і просування.

Ну то будь настільки розумним, щоб розгледіти джерело за розлогими заростями. Пройди трохи далі, ніж це потрібно для того, щоб намочитися.

У моєму житті до тебе було багато чого. Єдине, що було в дефіциті, – це любов. Навіть якщо ти її повториш, вона все одно буде особливою, та до неї і неможливо звикнути. Всі інші пропозиції я вже чула».


Рейтинг: из 5