2663

бачили це

HELP!!! Потрібна саме твоя допомога.

Трапилася у мене така халепа і без твоєї допомоги я не справлюся. Не знаю чи вийде щось у мене з цієї затії, але інших варіантів у мене немає. Тому в черговий раз провівши реанімаційні заходи гаджету, що у мене  на  лобі, "сідаю" за написання цього посту. Мені наче і соромно трішки,  розповідати про свої труднощі комусь, а тоді кажу  собі, соромно буде не спробувати і здатися.

Довго вагався, як звернутися до вас чи до тебе, люди які завдяки фейсбуку, стали для мене заміною живого спілкування. Тому звернення вийшло змішаним. Наберіться терпіння і дочитайте будь-ласка, до кінця цей пост.

Думаю більшість з вас, читали мої пости, дописи чи коментарі, або ж знає мене особисто. Тоді вам не потрібно нічого пояснювати, а якщо потрібно, то читайте далі.

Я живу в інтернеті, з самого ранку, до пізньої ночі, з 5-6:00 до 1:00 приблизно... Є робота - добре, роблю. Немає, ну що ж, сиджу у ФБ - творю контент для вас, підіймаю різні питання і настрій, коментую, розважаю вас, і себе заразом. Лайкнути або поділитись, з горем пополам, поки що можу, копіпаст (скопіювати-вставити) теж, а от текст чи фотошоп, що є основою всього в моїй роботі, не реально. А отже, незабаром, працювати і заробляти на життя, більше не зможу.  Що  мене чекає в цьому випадку. Боюся думати. Це буде довге, персональне пекло.

На  ладан дише моя мишка- маніпулятор. Мишка, яка дозволяє працювати з ноутом без рук. Прошу віднестися з розумінням до посту, можете - допоможіть, ні, зробіть репост, це вже суттєва допомога. Буду вдячний за це. 

Чому все так? Тому, що я людина з інвалідністю. 1-а група, категорія А. Це кінцева зупинка. Мій потяг далі не їде. 

Поясню. що це означає: 

Я паралізований чувак, ось вже 5-й рік, мої руки і ноги не працюють. Геть, зовсім. Думаю це складно уявити пересічній людині, але це так, вони дійсно, зовсім не рухаються,  жоден палець.

Моє життя, дуже дороговартісна і одноманітна штука, але я справлявся, до сьогодні. Цей гаджет - моє все, мій єдиний вихід у світ і єдиний інструмент для роботи. Я не перебільшую. Все добре, допоки він у мене є. Весь мій світ зациклений на ньому. 

Моя пенсія по інвалідності, біля 2000 грн. Цього замало навіть на медикаменти. Тому... 

Намагаюся працювати: 

Роблю дизайн поліграфії, візитки, флаєри, банери і т.д.  

Облаштував свій побут щоб було комфортно і неболяче жити та працювати. Але без цього гаджета, подальша моя активність неможлива.   Закривай очі і чекай смерті. 

Що маю в результаті. Китайське г....о, аналогів якому немає у світі, повірте, я шукав. Клеєне - переклеєне десятки разів за майже 5 років. На даний час, просто розсипається в руках.

Слово написати, потрібна хвилина. Ось - Біііляяккоов Ярррославв. Ооотаакк яя пиишууу, УЯВЛЯЄТЕ. Рекордне слово за сьогодні Ннннеееезззззаааабббаааааррррооооомммммм... Такий виходитть текст без довгого редагування. Літеру написав - п'ять стер. Невчасно зупинився-стер все... Все спочатку. І ось, до мене, приходить розуміння, що клеїти вже немає що і гаджет розвалюється - потрібний новий, бо це мої руки. Сайт виробника https://glassouse.com/shop/ 

6. 26 208 грн або 936 $ комплект необхідного обладнання - 13 місяців не їсти, не лікуватися і т.п. Скажу як є, сума для мене, не те що не підйомна, а захмарна і, я випав в осадок з усвідомленням цього факту. Не заробляю я скільки, нажаль. Тому  буду попрошайнічать доки не назбираю потрібну суму.  Я не бачу для себе іншого виходу. Коли 5 років тому, купляв 1-у версію гаджета, то вклався в 600 у. о. теж допомогли придбати друзі, тільки з ВК. Але такої версії, вже немає. 

 

ЗМУШЕНИЙ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ДО ВАС, ВСІХ, ХТО В МЕНЕ В ДРУЗЯХ, ТА Й ПРОСТО ПРОХОЖИХ. ВАС У МЕНЕ В ДРУЗЯХ - 5000 (ціна питання 5,25 грн / на кожного) Так що мова не про суму, мова йде про участь. СПОДІВАЮСЯ ВИ МЕНІ ДОПОМОЖЕТЕ НЕ ЗАЛИШИТИСЬ ЗА БОРТОМ СОЦІАЛЬННОГО ЖИТТЯ. ДЛЯ МЕНЕ НЕ ПРИРОДНО ЩОСЬ У КОГОСЬ ПРОСИТИ, ТА ВИБОРУ ВЖЕ НЕ ЗАЛИШИЛОСЯ, тож не обезсудьте, а допоможіть мені, якщо можете. Без Glass Ouse, моє соціальне життя закінчено.

Картка Приват Банку

5168 7573 8396 5664

Біляков Я.М. 

Зарані вдячний всім, хто зрозуміє мене. Не раз бачив і сам беру, по можливості, участь в благодійності. А от тепер, ваша термінова допомога потрібна мені. На момент коли читаєш подібний пост про допомогу, 10, 50, 100 грн не суттєві гроші, вони дарують мені надію працювати і спілкуватись, в першу  чергу з вами ж. Дякую за  увагу.

Все. СТОП. Збір завершено. Пишу вже за допомогою нового гаджету. ДЯКУЮ ВСІМ. Ви справжні Люди.

Коментарі з facebook до допису.


Рейтинг: из 5