У категорії матеріалів: 17
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Новорічна ніч на кладовищі
Випадково побачив цю картину, і ... вона справила на мене таке глибоке враження, якого вже дуже давно ніщо не справляло. Така ...
Ера двієчників настала. І вони вже не соромляться нічого
Ера двієчників настала. Ера, епоха, жахливе, могутнє покоління двієчників і неуків,  Ця публікація активно поширюється в соцмережах, поширьте і ви, нижче наводимо повний текст:
40 правил мудрої людини
1. Хочеш жити спокійно – не втручайся з допомогою, коли тебе про це не просять. Інакше станеш рятівником і потрапиш в трикутник долі (переслідувач – рятівник – жертва).
До 21 лютого мають бути демонтовані всі огорожі, які обмежують доступ до водойм
Усі незаконні огорожі та інші конструкції, які обмежують доступ до водойм, мають бути демонтовані до 21 лютого 2020 – цього вимагає закон, який набув чинності 21 листопада
Що вибрати на новорічний стіл: мандарини або апельсини?
Відомий лікар-дієтолог Маріят Мухіна пояснила, чим апельсин відрізняється від мандарина, і в яких випадках споживання "неправильно" обраного фрукта може завдати шкоди здоров'ю.
Циничные цитаты Чарльза Буковски
Американский писатель немецкого происхождения Чарльз Буковски творил в стиле так называемого «грязного реализма» – когда персонажи, вещи и события не только не приукрашаются, но ещё
Очевидні і неймовірні цитати Сергія Капіци
З 1973 по 2012 він вчений Сергій Капіца був беззмінним ведучим науково-популярної телепрограми «Очевидне — неймовірне» і доводив, що наука може бути цікавою і цікавою.
400 лет назад самурай написал 20 правил вечной мудрости
Мусаси Миямото, также известный как Бэнносукэ Миямото, был одним из величайших японских фехтовальщиков XVII века. Он прекрасно владел мечом и был опытным воином, которому не было равных.
ДЕ НАВЧАЮТЬСЯ ДІТИ ТИХ, ХТО ЗАКЛИКАЄ ЛЮДЕЙ ВИХОДИТИ НА МАЙДАН ПРОТИ ЗЕЛЕНСЬКОГО
Парадоксальна ситуація виходить. Діти так званих «патріотів», які використовували майдан заради захоплення влади, не до кінця розуміють де на карті знаходиться Україна.

1-10 11-17